Medya

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ekin Koç’a nazar değdi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Pazartesi akşamları izleyicilerle TRT1 ekranında buluşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin şimdiye kadar yayınlanan 3 kısmı öyle etkileyiciydi ki, izleyiciler sanki mest oldu. Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Özgür, Gürkan Uygun, Sevda Erginci, Hatice Şendil gibi oyuncular dizinin başrollerinde yer alıyor.

Etkileyici savaş sahneleri, yakın dövüşler, Selçuklu mimarisinin ile planlanan dekorları, kostümleri ve aksesuarları ile büyük methiye alan dizinin setinde bir kadersizlik yaşandı.
Ancak Ekin Koç, çekimler sırasında kadersiz bir kaza ile karşı karşıya kaldı. Tv100’ün haberine göre vicdanları ağza getiren kazada Ekin Koç’un parmağı kırıldı.

Kılıç darbesi gelen parmağın kırılmasının ardından ünlü oyuncu, sağlık kurumuna kaldırıldı.

Yaşanan bu kadersiz vaka tüm takımı üzdü ve hemen hakimiyetleri yapılan Ekin Koç’un iki gün süresince sahneleri ertelendi. Parmağında kırık ve doku yaralanması bulunan Ekin Koç, büyük bir acı yaşadı.

Bir müddet dinlendikten sonra sete geri dönmesi beklenen Ekin Koç’un aksiyon sahnelerinde dublör kullanması mevzusu da gündeme geldi.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu