Medya

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi zafer kutlaması yapıyor!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, üçüncü kısmıyla da gününün en fazla izlenen yapımı olarak doruklardaki yerini gözetti. Sosyal medyada uzun müddet TT listesinde kalan ve her sahnesiyle gündem oluşturan dizinin dün ekranlara gelen 3. kısmında izleyiciler, Melikşah Buğra Gülsoy ile Sencer’in Ekin Koç kavuşma anını bekledi. Ancak seneler evvel olduğu gibi Melikşah, oğlunu gözetmek ismine, onun karşısına çıkmadı.

Terken Hatun Hatice Şendil ile Elçin Hatun’un Leyla Lydia Tuğutlu arasındaki tansiyonun giderek yükseldiği dünkü kısımda, Elçin’in Melikşah ile ava gitmesi bu gerilimin dozunu artırdı.
ve yeni bölümüyle alakalı fragmanda; Melikşah’ı ‘büyük bir risk beklerken’, Elçin Hatun’u saraydan yollamak için elinden geleni yapan Terken Hatun’un geçirdiği kaza da büyük merak uyandırıyor… Sencer’in bir defa daha Turna ile karşı karşıya geleceği kısımda, Bizans tarafı da tehdit olmaya devam edecek…

‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, yeni kısmıyla 19 Ekim Pazartesi akşamı saat 20:00’da TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında olacak.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu