Sağlık

ÜSTSÜZ SPİKER OLAY OLDU!..

Tiran'da yerel yayın yapan Zjarr kanalının ekran testlerine ceketinin içine hiçbir şey giymeden çıkan Enki Bracaj henüz deneme yayınında işi kaptı.

 

Göğüslerini sadece giydiği ceketle kapatarak haber sunan Enki Bracaj, gösterdiği performansla yöneticilerin dikkatini çekmeyi başardı. Seksi görüntüsüyle ekran başına geçen Enki Bracaj ülkede ardından sosyal medyada gündem oldu. Bir kanal yetkilisi, üniversite öğrencisi olan Enki Bracaj için "Sunuş tarzının biraz garip olduğunu kabul ediyorum, ama biz bunun üzerinde çalışıyoruz. Ancak bu izlenme rakamlarına etki etmiyor" dedi. Neredeyse üstsüz haber sunan Enki Bracaj ise, "Televizyonun dünyasına girmek kolay değil. Bu yüzden cesur ve farklı bir şey denemek istedim. Ailem de bana destek oldu" diye konuştu.

 

Videou izlemek için   TIKLAYIN

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu