Unsolved Mysteries 2. Cilt, Netflix’te yayımlandı

Takip Et:
Unsolved Mysteries 2. Cilt fragmanı yayımlandı
Unsolved Mysteries 2. Cilt fragmanı yayımlandı

Netflix, “Unsolved Mysteries” (Çözülmemiş Gizemler) adındaki belgesel serisinin 2. cildini geçtiğimiz dakikalarda arşivine ekledi. Prodüktörleri arasında sevilen bilim kurgu dizisi “Stranger Things”in yapımcısı Shawn Levy’nin de bulunduğu serinin 6 bölümlük ilk cildi, geçtiğimiz aylarda izleyiciyle buluşmuştu.

”Unsolved Mysteries” nedir?

”Unsolved Mysteries”, John Cosgrove ve Terry Dunn Meurer tarafından hazırlanan ve ilk olarak 1987 yılında başlayarak 2010 yılına kadar devam etmiş gizemleri araştıran bir belgesel serisiydi. Matthew McConaughey, Daniel Dae Kim, Cheryl Hines ve Taran Killam gibi yıldız oyuncular da belgesel için hazırlanan canlandırmalarda rol aldı.

unsolved mysteries

Ayrıca Unsolved Mysteries’in Netflix versiyonunun arkasında, platformun izlenme rekorları kıran ve en sevilen yapımlarından birisi olan bilim kurgu türündeki Stranger Things’in yapımcısı Shawn Levy ve onun yanında Josh Barry, Terry Dunn Meurer, John Cosgrove ve Robert M. 1. cilt, tipik “Çözülmemiş Gizemler” stilinden daha fazla röportaj ve vakaların analizini içeriyordu.

Geçtiğimiz dakikalarda Netflix’te yayımlanan Unsolved Mysteries 2. Cilt’in fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

.