Unsolved Mysteries 2. Cilt fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Unsolved Mysteries 2. Cilt fragmanı yayımlandı
Unsolved Mysteries 2. Cilt fragmanı yayımlandı

Netflix, “Unsolved Mysteries” Çözülmemiş Sırlar adındaki dokümansal serisinin 2. cildinin resmi fragmanını geçtiğimiz saatlerde yayımladı. Prodüktörleri arasında beğenilen bilim kurgu dizisi “Stranger Things”in yapımcısı Shawn Levy’nin de bulunduğu serinin 6 kısımlık ilk cildi, geçtiğimiz aylarda izleyiciyle buluşmuştu.

”Unsolved Mysteries”, John Cosgrove ve Terry Dunn Meurer tarafından hazırlanan ve ilk olarak 1987 senesinde başlayarak ve 2010 senesine kadar devam etmiş sırları inceleyen bir belgesel serisiydi.
Matthew McConaughey, Daniel Dae Kim, Cheryl Hines ve Taran Killam gibi yıldız oyuncular dokümansal için hazırlanan canlandırmalarda rol aldı.

 

unsolved mysteries

Ayrıca Unsolved Mysteries’in Netflix versiyonunun ardında, platformun izlenme rekorları kıran ve en hoşlanılan yapımlarından birisi olan bilim kurgu cinsindeki Stranger Things’in yapımcısı Shawn Levy ve onun yanında Josh Barry, Terry Dunn Meurer, John Cosgrove ve Robert M.
1. Cilt, tipik “Çözülmemiş Sırlar” tarzından daha fazla ziyaret ve olayların analizini kapsıyordu. “Unsolved Mysteries 2. Cilt”, temmuz ayında yayımlanan ilkinden hemen birkaç ay sonra, 19 Ekim’de Netflix arşivinde yerini alacak. 

”Unsolved Mysteries 2. Cilt” fragmanına hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

.