Yaşam

ÜNLÜLERDEN ANKARA’DAKİ TERÖR SALDIRISINA TEPKİ MESAJLARI!..

Ankara Tren Garı kavşağında meydana gelen terör saldırısında 30 ölü, 126 yaralı var. Sanatçılar terörü en sert hali ile lanetledi, işte o demeçler:

 


Ferhat Göçer: Canlarımız acıyor, canlarımız yanıyor, canlarımız yok oluyor… Ülkemizin birliğini, beraberliğini, kardeşiliğini bozmak için karanlık ve insanlıktan uzak bir oyun oynanıyor… Her gün acı bir haberle, yeni bir kabusa uyanıyoruz milletçe.. Bir vatanda huzurla, kardeşçe, yaşama hakkımızı elimizden almaya çalışana… Terörü yapana… Terörü destekleyene… Terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun.. Ülkemizin başı sağolsun..

 

Türkan Şoray: Yine canımız yandı, terörü lanetliyorum!

 

Erhan Yazıcıoğlu: Yazıklar olsun. Terör meraklısı pislikler, ölmek için yalvarırsınız inşallah. Size insan diyenin!

 

Ahu Sungur: Hepimiz öldüğümüzde mi gelecek barış?! Kaç can daha gidecek?! Memleket kan gölüne döndü! Allah kahretsin vahşetten beslenenleri!

 

Hale Soygazi: Her gün bir kabusa uyanıyoruz. Bu kadar masum, savaşa karşı yapılan bir barış yürüyüşünü sabote edenleri lanetliyorum! Ülkemizin başı sağolsun!!

 

Cansın Özyosun: Canlar gidiyor memleketimde, ölümler var memleketimde, acı var memleketimde!! Lanet olsun teröre!!

 

Selda Alkor: Güzelim ülkem ne hale geldi, canımız yana yana can kalmadı. Terörü en şiddetli hali ile lanetliyorum!!

 

Hülya Koçyiğit: Güzel memleketimizin, aziz milletimizin birliğine kast eden, bu acıyı bize yaşatan karanlık elleri şiddetle kınıyorum. bu faciada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Acımız çok derin ama hiç kimsenin gücü birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi, memleketimizi bölmeye yetmeyecek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu