ÜNLÜLER, MİNİK KALPLERE 1 MİLYON 500 BİN TL BAĞIŞ TOPLADI!..

Takip Et:

Minik Kalplerle Elele Derneği’nin 5’inci Bağış Balosu’na ilgi büyüktü. Ünlü isimler 1 milyon 500 bin TL bağışta bulundu. Mika – Der’in 5’inci Bağış Balosu, Raffles İstanbul’da düzenlendi. 550 davetlinin katıldığı gecede toplanan  1 milyon 500 bin TL bağışla Bartın’daki rehabilitasyon merkezinin temeli atılacak.

Sahneye ücret almadan çıkan Kenan Doğulu, “Ben ailenizin sanatçısı Kenan Doğulu. Katkılarınız için çok teşekkür ederim. Kalplerimiz bir” dedi. Dans eden konuklar, Doğulu’yla selfie çekmeyi ihmal etmedi.

Çocuklara yardım etmek amacıyla faaliyet gösteren Mika – Der’in, 5’inci Bağış Balosu önceki akşam yapıldı. Gecede, toplam 1 milyon 500 bin TL bağış toplandı

Minik Kalplerle Elele Derneği’nin (Mika – Der) 5’inci Bağış Balosu, Raffles Zorlu Center’da yapıldı.

Sevgi Evleri’nde yaşamak zorunda olan çocukların koşullarını iyileştirmeye çalışan Mika – Der’in balosuna iş, sanat ve cemiyet dünyasından 550 kişi katıldı.

Dernek başkanı Nesrin Ercan ev sahipliğini üstlendiği organizasyonda duygusal bir konuşma yaparak; “İki yıl aradan sonra sizlerle olmak büyük mutluluk. Ülkenin üçte birini dolaştık. Korunmaya alınmış çocukları bugünlere güzellikle getirmek hiç kolay değil” dedi. Daha sonra kürsüye çıkan Arzu Sabancı ise “Bugüne kadar 25 çocuk evi açtık. Yeni Sevgi Evi’nin açılışını mayısta yapacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından bağış bölümüne geçildi. Eğlenceli anların da yaşandığı süreçte, toplam 1 milyon 500 bin TL gelir elde edildi. En yüksek bağışı 250 bin TL ile Ali Ağaoğlu yaptı. Sahneye çıkan Kenan Doğulu ise davetlilere müzik ziyafeti yaşattı. Doğulu’yla eğlenen isimler, selfie de çektirdi.