Ünlüler kutlama yarışına girdi, Hazal Kaya sosyal medyayı bombardımana tuttu!

Takip Et:
Ünlüler kutlama yarışına girdi, Hazal Kaya sosyal medyayı bombardımana tuttu!
Ünlüler kutlama yarışına girdi, Hazal Kaya sosyal medyayı bombardımana tuttu!

Magazinn /Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, doğum gününde takipçilerini sanki bombardımana yakaladı. Daha evvel sosyal medyada çok etkin olmayan oyuncu, bir zamandır etrafındaki bireylerin de nasihatlerine uyarak azıcık daha fazla paylaşım yapacağını açıklamıştı. Hayranlarını mutlu eden bu vaziyet, pandemi döneminden sonra Hazal Kaya’nın sanki bir sosyal medya fenomeni gibi çalışmasıyla devam ediyor…

Oyuncu, aşinayı gibi son olarak Bizim Öykü dizisiyle ekrana gelmiş, sonrasında oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirmişti.
Hazal Kaya, filmin setinden de hayranları için çoğu zaman paylaşım yaptı.

Ancak 1 Ekim 1990 doğumlu olan Hazal Kaya, iki gündür yaptığı paylaşımlarla sanki kendini aştı! Zati bombardımana başlamadan evvel takipçilerine de ‘hataya bakmayın’ diyerek çok fazla paylaşım yapacağını belirtti. Oyuncu, kendisinin doğum gününü kutlayan meslektaşı dostları, arkadaşları ve hoşlananlarının yaptığı instagram’daki yayınları kendi sayfasına taşıyor.

Aralarında Bizim Öykü dizisinde partneri olan Burak Deniz, babasını oynayan Reha Özcan, kardeşini oynayan Yağızcan Konyalı ile beraber yakın dostları Songül Öden, Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci, Enis Arıkan, Ceyda Ateş gibi çoğu zaman adın da bulunduğu bireylerin hoş dilekleriyle yaptıkları paylaşımları hesabının story kısmına taşıyor.

Burak Deniz’in paylaştığı resme ise çok gülen oyuncu, “Dünyanın en absürt resmi bu” yorumunu yapması dikkatlerden kaçmadı.