Ana Sayfa Yaşam Ünlüler, çocuklar için Yıldızların Altında buluştu!

Ünlüler, çocuklar için Yıldızların Altında buluştu!

Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, “Yıldızların Altında” adlı özel yardım yemeğiyle cemiyet hayatından 50 çifti, ünlü isimlerle bir araya getirdi. Geceden elde edilen tüm gelir, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.

Sivil toplum kuruluşlarına destek verme hedefiyle çalışmalarına devam eden Projehane, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, maddi imkansızlık içinde olan minik öğrencilerin anaokulu eğitimini alabilmesi için özel bir organizasyona imza atarak, ünlü isimleri bir araya getirdi.

İlki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan Yıldızların Altında etkinliğine, 50 seçkin çift katıldı. Beykoz Kundura’da önceki gün gerçekleşen gecede, davetlilerin masasına aralarında; Aslı Hünel, Saruhan Hünel, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel, İlker Ayrık, Coşkun Sabah, Turgay Başyayla, Ebru Akel, Eda-Metin Özülkü, Ferhat Göçer, Ferman Toprak, Gupse Özay, Gülse Birsel, İlker Aksum, Muazzez Ersoy, Saba Tümer‘in bulunduğu ünlü isimler konuk oldu.

Denizbank ana sponsorluğunda, Inside, Develi, Beykoz Kundura ve Parla’nın koşulsuz desteği ile düzenlenen gecenin açılış konuşmasını Projehane’nin kurucusu Pervin Ersoy yaptı. Ersoy konuşmasında “10 Ekim’de yapacağımız bu özel yardım gecesini, Barış Pınarı Harekatı hassasiyetiyle, organizasyona saatler kala iptal etmiştik. Bugün görüyorum ki o gün katılacağını söyleyen siz sevgili davetlilerden, ünlülerimize kadar herkes burada ve bir arada. Bu güzel gecede, katkılarınızdan ötürü hepinize teşekkür ederim” dedi.

Gecede davetliler Zeynep Talu & Barbaros’un müzik performansı ile eğlenceli anlar yaşadı. Davetin bilet satışından elde edilen tüm gelir, maddi yetersizlik içinde olan minik öğrencilerin anaokulu eğitimini alabilmesi için Bizim Çocuklar Derneği’ne bağışlandı. Gecede Pervin Ersoy ve İsmail Küçükkaya’nın yönettiği özel bir açık artırma düzenlendi. Pınar Kalem’in yaptığı ve 15 bin TL’den açık artırmaya çıkan tablo, 100 bin TL karşılığında Ümit İnanç tarafından alındı. Açık artırmanın da gelirinin anaokuluna aktarılacağı belirtildi.

Yıldızların Altında yardım gecesi, projenin koşulsuz destekçileri sponsorlara Pervin Ersoy’un takdim ettiği plaket töreni ile son buldu.

“EŞİMLE ESKİYE GÖRE DAHA ÇOK BAĞLANDIK”

Coşkun Sabah geceye katılan ünlü isimler arasındaydı. Ayrıldığı eşi Ceyda Okay’la 2020 yılında tekrar evleneceği iddialarına Sabah, “Eşimle görüşüyorum. Her akşam birlikteyiz. Çok yakın oturuyoruz zaten. Eskisinden çok çok daha iyiyiz. Haftanın yedi günü görüşüyoruz. Yarın akşam da onda yemekteyim. Evliliği Ceyda’ya sorun. Ben bilemiyorum. Şu an evlilik konuşmuyoruz. İyi bir dost ve arkadaşız. Sanki eskisinden daha fazla birbirimize bağlandık. Onu çok seviyorum. Belki evlilik olmadan da birlikte yaşayabiliriz. Zaman ne gösterir bilemeyiz” sözleriyle cevap verdi.

“HERKES KENDİ KUYRUĞUNU KURTARMAYA ÇALIŞIYOR”

İlker Aksum geceye tek katıldı. Aksum, oyuncu meslektaşı Yasemin Sakallıoğlu’nun “Oyuncu güzelleşirse komedyenlik kimliğini kaybeder” açıklaması hakkındaki sorulara “Yok öyle bir şey. Herkes kendi kuyruğunu kurtarmaya çalışıyor. Herkes kendi denizinde yüzüyor. O dediğiniz şeyler yok. Yetenekliysen, disiplinliysen, çalışkansan kazanırsın. Her şey bu kadar basit” şeklinde cevap verdi.

“BENİM İKRAMİYEM HAMDİ”

Hamdi Alkan geceye eşi Selen Görgüzel Alkan’la katıldı. Selem Görgüzel, yılbaşı çekilişi için piyango bileti aldığını söyledi. Daha önce aldığı biletlerden ikramiye kazanamadığını söyleyen şarkıcı, “Benim en büyük ikramiyem Hamdi Bey” dedi.

“ARTIK FİLM İÇİN KİLO ALMAYACAĞIM”

Gupse Özay geceye katılan bir diğer ünlü isimdi. Özay, “Yeni filmim üzerinde çalışıyorum. Çok yoğunum. Filmim izlensin istiyorum. Vallahi biraz tırsıyorum. Çünkü izlenme başarıdır. Kilo almaya tövbe etmek zorunda kaldım. Artık film için kilo almayacağım. Daha önce film projem için kilo alıp vermiştim. Artık yapmayacağım” dedi. Özay, “Eltilerin Savaşı” adlı filmle izleyi karşısına çıkacak.

Son Eklenenler

Bay Yanlış 13. Bölüm 2. fragmanı Yayında! Levent’in Bekarlığa Veda Partisi Olaylı Bitiyor!

Fox Tv’nin yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda devam etmesi garanti olan Bay Yanlış, büyük bir izleyici kitlesi tarafından izleniyor. Dizi 13. yeni kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ezgi ile Özgür, nezarete düşer. Ama orada da birbirlerinden bölmezler. Özgür’ün annesi, vaziyeti bilince oğlunun sıhhatinden kaygı eder. Özgür, artık herkesin …

Ramo 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Taner Hain Olduğunu Düşündüğü Sibel’i Öldürecek Mi?

Show Tv’nin beğenilen dizisi Ramo 13. yeni kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ramo, Taner’le evlenmek üzere olan Sibel’in karşısına çıkar. Sibel, Ramo’ya onu öldüreceklerini söyler. Ramo ise, o gelinliği giydiğinde zati kendisini öldürdüğünü söyler. Taner, Ramo’yu öldürüp üzerinde onun kanınla Sibel’in yanına gideceğini açıklar. Ama Roma, onun elinden kurtulur ve alacağı …

MasterChef 2020 6. Hafta Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı? Avantaj Oyunu Hangi Kaptanın Oldu?

Tv 8’in münazarasız en fazla izlenen müsabaka programı MasterChef Türkiye 2020, 5 haftasını da geride bıraktı. Geçen hafta Selin’in elenmesiyle onun yerine, sempatik müsabakacı Walison geldi. Walison’un gelmesi büyük bir heyecanla karşılandı. Müsabakacılardan kaptanlık oyununda içli köfte yapmaları istendi. En iyi içli köfteyi yapmak için müsabakacılar büyük çaba verdi. MacterChef 2020 6. haftanın mavi ekip …

Yasak Elma 78. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender’in Yalanı Öğrenen Kaya Evliliğini Bitiriyor!

Fox Tv’nin reyting erişmeni dizisi Yasak Elma, 77. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Asuman’ın Halit’e, kızının peşindeki adamın Kerim olduğunu işaret ettiği anda Şahika içeri girip, onunla beraber olduğunu açıklıyor. Kerim, Yıldız’la konuşup onu Şahika’yla arasında bir şey olmadığına inandırıyor. Ancak Şahika’nın Ender’e dinlettiği ses kaydını bilen Yıldız, Halit’in evlenme önerisini kabul ediyor.

21 Eylül Gelinim Mutfakta puan tablosu!

Sinem Tokgöz ve Aynur Ter kimdir? Kanal D ekranında yayınlanan fenomen yemek müsabakası Gelinim Mutfakta yeni haftaya yeni müsabakacılar ile başladı. 21 Eylül Gelinim Mutfakta Sinem Tokgöz ile Kaynanası Aynur Ter kimdir, nereli gibi suallerin yanıtını hayranlar ayrıca 21 Eylül Gelinim Mutfakta puan gidişatı ve bugün çeyrek altını kim kazandı diye merak ediyor. İşte Gelinim Mutfakta 21 Eylül puan […]

Yaşam