Yaşam

Ünlüler, çocuklar için Yıldızların Altında buluştu!

Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, “Yıldızların Altında” adlı özel yardım yemeğiyle cemiyet hayatından 50 çifti, ünlü isimlerle bir araya getirdi. Geceden elde edilen tüm gelir, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.

Sivil toplum kuruluşlarına destek verme hedefiyle çalışmalarına devam eden Projehane, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, maddi imkansızlık içinde olan minik öğrencilerin anaokulu eğitimini alabilmesi için özel bir organizasyona imza atarak, ünlü isimleri bir araya getirdi.

İlki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan Yıldızların Altında etkinliğine, 50 seçkin çift katıldı. Beykoz Kundura’da önceki gün gerçekleşen gecede, davetlilerin masasına aralarında; Aslı Hünel, Saruhan Hünel, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel, İlker Ayrık, Coşkun Sabah, Turgay Başyayla, Ebru Akel, Eda-Metin Özülkü, Ferhat Göçer, Ferman Toprak, Gupse Özay, Gülse Birsel, İlker Aksum, Muazzez Ersoy, Saba Tümer‘in bulunduğu ünlü isimler konuk oldu.

Denizbank ana sponsorluğunda, Inside, Develi, Beykoz Kundura ve Parla’nın koşulsuz desteği ile düzenlenen gecenin açılış konuşmasını Projehane’nin kurucusu Pervin Ersoy yaptı. Ersoy konuşmasında “10 Ekim’de yapacağımız bu özel yardım gecesini, Barış Pınarı Harekatı hassasiyetiyle, organizasyona saatler kala iptal etmiştik. Bugün görüyorum ki o gün katılacağını söyleyen siz sevgili davetlilerden, ünlülerimize kadar herkes burada ve bir arada. Bu güzel gecede, katkılarınızdan ötürü hepinize teşekkür ederim” dedi.

Gecede davetliler Zeynep Talu & Barbaros’un müzik performansı ile eğlenceli anlar yaşadı. Davetin bilet satışından elde edilen tüm gelir, maddi yetersizlik içinde olan minik öğrencilerin anaokulu eğitimini alabilmesi için Bizim Çocuklar Derneği’ne bağışlandı. Gecede Pervin Ersoy ve İsmail Küçükkaya’nın yönettiği özel bir açık artırma düzenlendi. Pınar Kalem’in yaptığı ve 15 bin TL’den açık artırmaya çıkan tablo, 100 bin TL karşılığında Ümit İnanç tarafından alındı. Açık artırmanın da gelirinin anaokuluna aktarılacağı belirtildi.

Yıldızların Altında yardım gecesi, projenin koşulsuz destekçileri sponsorlara Pervin Ersoy’un takdim ettiği plaket töreni ile son buldu.

“EŞİMLE ESKİYE GÖRE DAHA ÇOK BAĞLANDIK”

Coşkun Sabah geceye katılan ünlü isimler arasındaydı. Ayrıldığı eşi Ceyda Okay’la 2020 yılında tekrar evleneceği iddialarına Sabah, “Eşimle görüşüyorum. Her akşam birlikteyiz. Çok yakın oturuyoruz zaten. Eskisinden çok çok daha iyiyiz. Haftanın yedi günü görüşüyoruz. Yarın akşam da onda yemekteyim. Evliliği Ceyda’ya sorun. Ben bilemiyorum. Şu an evlilik konuşmuyoruz. İyi bir dost ve arkadaşız. Sanki eskisinden daha fazla birbirimize bağlandık. Onu çok seviyorum. Belki evlilik olmadan da birlikte yaşayabiliriz. Zaman ne gösterir bilemeyiz” sözleriyle cevap verdi.

“HERKES KENDİ KUYRUĞUNU KURTARMAYA ÇALIŞIYOR”

İlker Aksum geceye tek katıldı. Aksum, oyuncu meslektaşı Yasemin Sakallıoğlu’nun “Oyuncu güzelleşirse komedyenlik kimliğini kaybeder” açıklaması hakkındaki sorulara “Yok öyle bir şey. Herkes kendi kuyruğunu kurtarmaya çalışıyor. Herkes kendi denizinde yüzüyor. O dediğiniz şeyler yok. Yetenekliysen, disiplinliysen, çalışkansan kazanırsın. Her şey bu kadar basit” şeklinde cevap verdi.

“BENİM İKRAMİYEM HAMDİ”

Hamdi Alkan geceye eşi Selen Görgüzel Alkan’la katıldı. Selem Görgüzel, yılbaşı çekilişi için piyango bileti aldığını söyledi. Daha önce aldığı biletlerden ikramiye kazanamadığını söyleyen şarkıcı, “Benim en büyük ikramiyem Hamdi Bey” dedi.

“ARTIK FİLM İÇİN KİLO ALMAYACAĞIM”

Gupse Özay geceye katılan bir diğer ünlü isimdi. Özay, “Yeni filmim üzerinde çalışıyorum. Çok yoğunum. Filmim izlensin istiyorum. Vallahi biraz tırsıyorum. Çünkü izlenme başarıdır. Kilo almaya tövbe etmek zorunda kaldım. Artık film için kilo almayacağım. Daha önce film projem için kilo alıp vermiştim. Artık yapmayacağım” dedi. Özay, “Eltilerin Savaşı” adlı filmle izleyi karşısına çıkacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu