Magazin

Tülin Şahin anne oluyor!

2017 yılında, şef ve televizyoncu Mehmet Özer ile anlaşmalı olarak boşanan top model, Portekizli yatırım bankacısı olan Pedro de Noronha ile nikah masasına oturmuştu.

Tülin Şahin, evliliğinin ardından aldığı bebek haberiyle mutluluğuna mutluluk kattı. Her fırsatta bebeklere olan sevgisini dile getiren ünlü model, bu yılın en güzel hediyesine sahip oldu.

38 yaşındaki top model, rahat bir hamilelik dönemi geçiriyor. Tülin Şahin’in hamilelik sürecini Türkiye’de geçirmesi, doğumunu da İstanbul’da gerçekleştirmesi bekleniyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu