Kültür ve Sanat

Ünlü şarkıcılar Evde Kal Konserleri ile evinize geliyor!

Koronavirüs salgını sebebiyle yapılan zorunlu olmadıkça evden çıkmayın ikazlarına ve getirilen yasaklara uyan milyonlarca insan evinde olarak virüsten korunmaya çalışıyor. Birçok ünlü sanatçı da bu dönemde evde olan hayranlarına sosyal medyadan canlı yayın açarak konser veriyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle evine kapanan milyonlar için yeni bir proje de Poll Production‘dan geldi. Şirket, #EvdeKalKonserleri projesini başlattı. 40 gün 40 ayrı sanatçının konser kaydının yer alacağı projede, izleyenler sevdikleri şarkıcıları canlı yayında izleyebilecek.  Her akşam 21.15’te Poll Production YouTube kanalından yayınlanan etkinlikler, sanatçıların canlı sohbetleri ile başlıyor ve sonrasında performansları ile devam ediyor. Konser öncesi hayranları ile buluşan ünlü isimler, konserler ile ilgili merak edilenleri de canlı olarak cevaplıyor.


Murat Dalkılıç ile başlayan konser serisi Cengiz Kurtoğlu-Hakan Altun-Kutsi-Hüsnü Şenlendirici, Mustafa Keser-Muazzez Abacı, Hande Yener, Ümit Besen-Cengiz Kurtoğlu, Kibariye-Halil Sezai, Serdar Ortaç ve Rafet El Roman-Deniz Seki ile devam edecek.

#EvdeKalKonserleri yayın takvimi:

6 Nisan Berkay (Bu akşam)

7 Nisan Demet Akalın

8 Nisan Hakan Altun

9 Nisan Merve Özbey-Fettah Can

10 Nisan Muazzez Ersoy-Kutsi

11 Nisan Cengiz Kurtoğlu-Hakan Altun

12 Nisan Zara

13 Nisan Serkan Kaya

14 Nisan Hande Yener

15 Nisan Murat Dalkılıç

16 Nisan Serdar Ortaç

17 Nisan Emre Altuğ

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul