Magazin

Ünlü şarkıcı Harika Avcı’nın 1 milyon 568 bin lirası çalındı!

Parasal olarak güç günler geçirdiği ve kirasını dahi ödeyemediği konuşulan Harika Avcı, hırsızlığa uğradığı iddiasıyla polise müracaat etti. Ünlü şarkıcı evinde gizlediği 1 milyon 568 bin liranın çalındığını açıklayarak yanında çalışan bireyden şikayetçi oldu. Kendisine kötüle atıldığını korunan hizmetli Sunay Y. hakkında 10 seneye kadar mapus istemiyle iddia belgesi tertip edildi.

Ünlü şarkıcı Harika Avcı geçtiğimiz senelerde hizmetlisinden davacı olmuştu.
Avcı’nın şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada ifadesi alınan Sunay Y., parayı çalmadığını, kendisine kötüle atıldığını, hakikatinde Avcı tarafından kendisinin darp edildiğini ileri sürerek yargılamaları yalanlamıştı.

BAZANIN ALTINDAKİ 1 MİLYON 568 BİN TL ÇALINDI

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre, savcılık yürütülen soruşturma sonunda Sunay Y. hakkında ‘Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık’ kabahati kapsamında 10 seneye kadar mapus istemiyle iddia belgesi tertip etti.
Ayrıca paranın kendisine sorulduğunda saldırgan tavırlarda bulunduğu belirtildi. Sunay Y., ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde egemen karşısına çıkacak.

GÜÇ GÜNLER GEÇİRDİĞİ SÖYLENMİŞTİ

Bir döneme damga bir yerinizi inciten, zamanının en ehemmiyetli assolistlerinden Harika Avcı’nın maddi güçlük sürüklediği, borç batağında olduğu iddia edilmişti. Harika Avcı’nın ev sahibi, ünlü oyuncunun kirasını dahi ödeyemediğini, maddi ve manevi olarak çok külfetli günler geçirdiğini açıklamıştı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu