Magazin

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, fıstıklı tacize uğradığını açıkladı!

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın şok bir itirafta bulundu. Şarkıcı ünlü olduğu ilk zamanlarda sahnedeyken seyirciler tarafından kafasına fıstık atılarak taciz edildiğini ifade etti.

Almanya doğumlu şarkıcı Aynur Aydın, 1999 senesinde Sürpriz isimli müzik grubuna katılarak profesyonelliğe adım attı. Azaların dağılmasıyla Sürpriz ayrıldı ve Aydın ardından Tagtraumer isimli başka bir gruba katıldı. İlerleyen senelerde ise kariyerine yalnız devam etme kararı aldı ve 2011 senesinde Türkiye’ye yerleşerek ilk solo albümünü çıkardı.
İlk konserini Makedonya’daki bir kulüpte verdiğini açıklayan şarkıcı, burada bir izleyiciden hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

“RAKİPLERİMİN İŞİ”

Vakanın hakikatleştiği geceye dönen Aydın, şunları anlattı: “İlk konserimi verdiğim zamanlarda Makedonya’da bir mekanda sahneye çıkmıştım. O zamanlar daha çok yeniydim, 3-4 aylık bir kariyerim vardı. Gecede sahneye çıktım. Şarkılarımı söylüyorum.
Tam gece kafama fıstık atıp eliyle hoşlanmadığını belirten işaretler yapıyor. Böyle bir sahne deneyimiydi, başka bir deyişle çok enteresandı. Hiç anlam veremedim.” Yaşadığı bu eksantrik vaka sonrası afallamışa dönen Aynur Aydın, böyle tepki veren şahsın neden konser sonuna kadar mekanda kaldığını hiç kavrayamadığını belirtti. “Hem beni beğenmeyip, hem de konserime geliyor. Bir de inatla gece süresince gitmiyor” diyerek afallamışlığını ifade eden ünlü şarkıcı, şöyle devam etti: “Aleneni bu şahsı rakiplerimin yakaladığını düşünüyorum.
Hoşlanmadığın bir şahsın konserine gidip neden en önde durup sonuna kadar beklersin ve böyle bir hareket yaparsın. Netlikle beni kendilerine rakip olarak bakan ya da kıskanan birileri bu kızı gönderdi ve böyle bir şey yapmasını istediler.”

SENELER GEÇTİ AMA UNUTAMADIM

O dönem bu vakanın kendisini şoke ettiğini ama şimdi yaşadıklarına gülüp geçtiğini belirten Aydın, “Zati üzerinden çok zaman geçti. Kimin yaptırdığını da öğrenmiyorum ama çok anlamsız bir vakaydı.
Aydın, bazen sahneye çıktığında o günü andırdığını ve yine böyle bir vaka yaşamamak için çevresine baktığını açıkladı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu