Ünlü popçudan “Murat Boz bitiyor” lafına yanıt!

Murat Boz, önceki gün arabasında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Boz, kendisi hakkında "Bir popstarın çöküşü" başlıklı köşe yazısını kaleme alan Ömer Karahan'a cevap verdi...

Takip Et:

Murat Boz, önceki akşam trafikte seyir halindeyken gazetecilerin ısrarları sonucu arabasını durdurup muhabirlerle sohbet etti. Acun Ilıcalı’nın yanından geldiğini söyleyen ünlü şarkıcı, “Aslı Hanım’ı yanınızda göremedik. Kendisi nerede?” sorusuna “Aslı kendi başına tatile çıktı. Benim bir reklam çekimim var. Ben de ondan sonra Aslı’ya katılacağım” yanıtını verdi.

‘O SES TÜRKİYE’DE DEĞİŞİKLİK YOK! 

Jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’ yarışması hakkında da konuşan Boz, “Ekipte bir değişiklik yok. Aynı kadro devam ediyor gibi gözüküyor şu an.” açıklamasında bulundu.

“SAYGI DUYUYORUM!”

Önceki günlerde kendisi hakkında “Bir popstarın çöküşü” başlıklı bir yazı kaleme alan ve eleştirilerini sıralayan Ömer Karahan’a cevap verip vermeyeceği sorulan ünlü popçu, “Saygı duyuyorum, olabilir. Kendi düşüncesidir.” şeklinde konuştu. Karahan, Boz’un hem müzikte hem de sinemada başarılı olamadığını yazmıştı.