Ünlü oyuncu Çağrı Atakan, sevgilisi Eda Taşpınar’a laf atanları dövdü!

Takip Et:
Ünlü oyuncu Çağrı Atakan, sevgilisi Eda Taşpınar’a laf atanları dövdü!
Ünlü oyuncu Çağrı Atakan, sevgilisi Eda Taşpınar’a laf atanları dövdü!

Eda Taşpınar’ın şiddete meyilli olduğu iddialarıyla gündeme gelen sevgilisi Çağrı Atakan’ın ismi yeniden bir şiddet vakasına karıştı. İddialara göre oyuncu Çağrı Atakan, sevgilisiyle gittiği gece kulübünde sosyetik hoşa söz atılınca müzakere etti. Çağrı Atakan’ın Eda Taşpınar’a söz atan gençleri dövdüğü bilindi.

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt’un, “Söz Atanları Sevgilisi Susturdu” başlıklı yazısı şöyle:
“Sosyetik hoş Eda Taşpınar’ın, oyuncu Çağrı Atakan ile yaz ortası Alaçatı’da başlayan sürpriz aşkı İstanbul’da mutlu mesut devam ediyor.

Eskiki sevgilisini darp ettiği ortaya çıkan, hakkında ‘yaralama, tehdit ve hakaret’ suçlarından iki ayrı dava açılan Atakan’ın, bu defa sevgilisi için şiddete müracaat ettiğini duydum!

Aşıklar, geçenlerde Ortaköy’deki bir gece kulübüne gitmiş.
Anlaşılan aylar sonra sürpriz bir aşka yelken açan Eda Taşpınar’ın, yalnızca bir sevgili değil aynı zamanda bir gözetmesi de olmuş!”

“SOSYETİK GÜZELİ VURDU” İDDİASI

Ünlü çift, daha önceki zamanlarda şiddet haberleriyle gündemdeydi. Atakan’ın, Taşpınar’ı vurduğu öne sürülmüştü. Sosyetik hoş, iddialar üzerine, “Bu haberlere yalnızca gülüyorum. Çok absürt. Çıkan haberleri masal okur gibi okuyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Eda Taşpınar’ın sosyal medyada yaptığı mert paylaşımların gündem olduğu andırdırılan Çağrı Atakan, resimleri çekememediğini belirterek, “Gayet sanatsal tespit ediyorum, işiyle ilgili şeyler.