Magazin

Ünlü oyuncu Asena Özkan şiddet gördü, boşanma davası açtı!

Muhteşem Yüzyıl, Adını Feriha Koydum, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kuzey Güney gibi dizilerde oynayan ve son olarak Ramo dizisinde yer alan Asena Özkan Kaptanoğlu, 4 yıllık eşi iş insanı Ayberk Kaptanoğlu‘ndan boşanmak için dava açtı.

Eşinin lüks araba düşkünü olduğunu, sadakatsiz davranışlarda bulunarak bol para ile gününü gün ettiğini öne süren Asena Özkan Kaptanoğlu, hakaret, tehdit ve şiddete maruz kaldığını iddia etti. Mahkemeden 1 aylık tedbir kararı da aldıran ünlü oyuncu kendisi ve 3 yaşındaki kızı için aylık 45 bin lira tedbir nafakası ile 10 milyon lira tazminat talep etti. Oyuncunun avukatı dilekçede “Hayatının en verimli yıllarında davalı ile evlenen Kaptanoğlu, eşinin ısrarı nedeniyle çalışmamış, iş hayatından kopmuştur” açıklamasını yaptı.

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu