Ünlü isimlerin karantina günlüğü! Kim ne paylaştı?

Takip Et:

Ceylan Çapa, arkadaşlarına ‘Evde kal’ uyarısında bulundu. Kitaplarını okuduğunu söyleyen Çapa, köpeğiyle bir fotoğrafını paylaşarak Nathalie Fanj, Burak Altındağ ve Melodi Elbirliler’i de çağrıda bulundu.

8 gündür evden dışarı çıkmayan Ebru Polat, eşyalarının tozunu almaya başladı: “İtinayla evlere temizliğe, yardıma gelinir. İsteyen varsa randevu alın. İyi toz alırım”

Oyuncu Cansel Elçin, sevgilisi Zeynep Tuğçe Bayat ve kedisiyle bir video paylaşarak hayranlarına “Biz dışarı çıkmıyoruz. Evde kal” çağrısında bulundu.

Ceyda Kasabalı, eşi Fırat Albayram ile fotoğrafını paylaşarak altına esprili bir not yazdı: “Siz evde ne yapıyorsunuz bakalım? Fırat zeytinyağlı sarma yapacakmış. Onun videosunu çekeceğiz. Umarım dolmadan zehirlenmem.”

Oyuncu Demet Evgar, ertelediği konserin provalarından bir videoyu Instagram hesabında paylaştı. Arkadaşı Dilek Türkan’ın da gitarıyla eşlik ettiği oyuncu, videoya “Siz sevgili dinleyicilerime armağanımız. Sizin de ruhunuza iyi gelsin” notunu düştü.

Didem Soydan evini özel bir ekibe temizletti ve ilaçlattı. O anları Instagram’ın hikaye bölümünden de paylaşan ünlü model, “Tüm evi dezenfekte ettiriyorum” dedi.

Gizem Özdilli, evde bitkileriyle ilgilendiğini belirtti. Model, “Evde kalıyoruz ama boş yapmıyoruz. Avukat Burcu Mutlugil başlattı ‘Evde işe yarar ne yaptın?’ Bu durumun yayılmasını umarak arkadaşım Mine’ye aynı soruyu soruyorum. Siz evinizde işe yarar ne yapıyorsunuz?” diye hayranlarına soru sordu.

Oyuncu Esra Akkaya, koronavirüs nedeniyle İngiltere’den oğlu Can’la Türkiye’ye döndü. Oyuncu evinde durmadan temizlik yaptığını gösteren videolarını sosyal medya hesabınan paylaştı. Oyuncu, “Evimize döndük. Tatlı tatlı, uslu uslu evde oturuyorum. Can durmadan televizyon izliyor. Ben de temizlik yaparak günleri geçiriyorum. İnşallah sağlığımız yerinde olsun da” dedi.