Yaşam

Ünlü isimlerin İdlib şehitleri paylaşımları!

Tarkan: “Başımız sağ olsun. İdlib’de hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Dualarım Mehmetçik’le…”

Sıla: “Uyumuyorum ve uyumayacağım. Biliyorum bu gece hiçbirimizin gözüne uyku girmiyor, girmeyecek. Sadece bu gece de değil. Bu zulüm yetti artık. Nasıl bir metanetle karşılanabilir ki bu! Senin canın canımızdır Mehmetçik”

Şahan Gökbakar: “Çok üzgünüm, gencecik canlar gitti… Allah şehitlerimize rahmet eylesin.”

Berna Laçin: “Şehitlerimiz, can evlatlar… Dayanılır gibi değil… Sabır, sabır, sabır… Sabırların en büyüğü… Nefessiz kaldık, yürekler alev alev”

Uraz Kaygılaroğlu: “Başımız sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifalar, ailelerine sabır dilerim.”

Doğa Rutkay Kamal: “Bu vatan sıvasız penceresiz evlerde büyüyen, ailesi yoksullukla mücadele eden, lakin kanaatkar ve gönlüne vatan sevgisi yerleştirilerek büyüyen büyütülen yiğitlerindir.”

Seda Sayan: “Kandil gecesi şehitlerimiz var.”

Oktay Kaynarca: “Kardeşlerim Allah yar yardımcınız olsun… Şehitlerimizin mekanı cennet, gazilerimizin şifaları tez olsun”

Acun Ilıcalı: “Başımız sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Allah tüm milletimize sabır versin.”

Demet Akalın: “Dualar sadece Mehmetçiğe”

Beyazıt Öztürk: “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Ocaklara acı düştü… Allah acılı ailelerine sabır versin.”

Aslı Tandoğan: “İçim paramparça…Boğazım düğüm düğüm….Allah’ım sen koru Mehmetçiğimizi….Şehitlerimize rahmet eyle…”

Sarp Akkaya: “Yazacak söyleyecek bir şey yok… Yüreğimiz yandı… Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Başımız sağ olsun.”

İrem Derici: “Başımız sağ olsun Türkiyem, çok üzgünüm, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum…”

Pınar Altuğ Atacan: “Şehitlerimize Allah’tan rahmet,ailelerine sabır diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun Mehmetçiğimiz…”

Deniz Seki: “Bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine, Allah yardımcımız olsun. Dualarımız Mehmetçiğimizle”

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu