Magazin

Ünlü isimleri buluşturan parti! Herkes oradaydı!

Birbirinden ünlü oyuncuların menajerliğini yapan Ayşe Barım, düzenlediği doğum günü partisi ile 50. yaşını kutladı. Kutlamaya adeta ünlü akını oldu. Ayşe Barım’ın menajerliğini yaptığı oyuncuların birçoğunun katıldığı parti erken saatlerde başladı. Gece yarısını bulmadan son bulan parti çıkışında oyuncular, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

SERENAY’DAN O SORUYA CEVAP YOK!

Sol olarak ‘Alice Müzikali’ ile hayranlarının karşısına çıkan Serenay Sarıkaya, partiden yakın arkadaşı Ezgi Mola ile ayrıldı. Tatil yaptığını ve müzikalin eylül ayında başlayacağını söyleyen Sarıkaya, “Gelecek sezon yeni bir projede olacak mısınız?” sorusuna ise gülümsemekle yetindi.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Oğulları Ali’yi kucaklarına almak için gün sayan İbrahim Çelikkol ve hamile eşi Mihre Mutlu da geceye katılanlar arasındaydı. Doğumuna az kaldığını ifade eden yakışıklı oyuncu, “Her şey yolunda. Doğuma az kaldı bebek çok sağlıklı” dedi. İbrahim Çelikkol’un hamile eşinin direksiyon başına geçmesi dikkat çekti.

Partiye katılanlar arasında Acun Ilıcalı, Hande Erçel, Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Şükrü Özyıldız, Birkan Sokullu, Miray Daner, Afra Saraçoğlu gibi isimler de vardı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu