Magazin

Ünlü isimler yaz sezonunu İstanbul’da açmak zorunda kaldı!

Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda çoktan Bodrum’un, Göcek’in ve Çeşme’nin yolunu tutmuş olan ünlü isimler koronavirüs salgını sebebiyle şu sıralar evlerinden çıkamıyor. İstanbul’dan çıkamayan ünlüler, yaz sezonunu evlerinde açmak zorunda kaldı. Birçok ünlü o anları sosyal medyadan yayınlamayı ihmal etmedi.

Eser Yenenler’in eşi, 2015 Miss Turkey dördüncüsü Berfu Yenenler, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Yenenler, dün oğlu Kuzey’i uyuttu ve bahçede güneşlendi.

Eda Taşpınar haftalar önce evden çıkamadığı için çatıya çıkmış ve bu yıl sahiller yerine evinin çatısında bronzlaşmaya başlamıştı.

İş insanı Caner Karaloğlu ile olaylı bir boşanma süreci geçiren İspanyol model Elisabeth Mas, Baltalimanı’ndaki evinin balkonunu plaja çevirdi. Elisabeth Mas dün balkonda bikinisi ile kahvaltı yaptı.

Eliz Sakuçoğlu karantina günlerini birlikte geçirdiği sevgilisi Semih Ergün ile sezonu evinde açtı.

Levent’te bulunan ünlü bir gökdelenin en üst katında oturan Ivana Sert, dün terasa çıktı. Önce şişme havuzu su ile dolduran Sert, ardından flamigoyu şişirip eğlendi.

Hande Acar, çocukları Aslan, Mavi ve Masal’ın baskısına dayanamadı. Dün sezon açılısını Beykoz Acarkent’teki villalarının havuzunda yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu