Magazin

Ünlü isimler karantina günlerinde neler yapıyor?

Karantina günlerini evinde geçiren Beren Saat sosyal medya hesabından takipçilerine seslendi. Evde spor yaparak zaman geçiren güzel oyuncu paylaştığı bu fotoğrafa “Güçlü kal” notunu düştü. Saatin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Karantinadaki ünlülerden Aslı Enver, evde kedisini severken fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu ayrıca televizyon izleyip kanaviçe işlediği anların da videosunu çekti.

Aleyna Tilki, karantinadaki anlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Tilki, Instagram’ın hikaye kısmından Britney Spears’ın “I’m A Slave 4 U” şarkısıyla dans etti. Genç şarkıcı daha sonra Whitney Houston’un “I Have Nothing” şarkısını çıplak sesle seslendirdiği bir videosunu “Karantinada şarkı zamanı” notuyla paylaştı. Hayranları Tilki’yi adeta beğeni yağmuruna tuttu.

Oyuncu Sedef Avcı, oğlu Can’ın kendisine sarılmış bir fotoğrafını paylaştı. Oyuncu, her gün mutlaka Can’la bir kitap okuduklarını söyledi: “Evde birbirimizi eğitiyoruz. Bugünümüze de şükür. Evde kal.”

Cansu Kurtcu ve Fettah Can çifti evlerinden “Sevdiğimiz Şarkılar” konseptiyle mini bir akustik konser verdi. Çift, dünden bugüne kült olmuş şarkıları cover’ladı. İkili, mutfaklarının bir köşesinden yaptıkları canlı yayında, “İkimizin ortak şarkısını sizler için söyleyeceğiz” diyerek Yeni Türkü’den “Deliler”i seslendirdiler.

Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, sevgilisi Hande Ünal ile karantinada olduklarını söyledi ve bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Playstation oynayan oyuncu, sevgilisinin de bilgisayarında çalıştığını belirtti ve ekledi: “Bugünler bizde böyle.”

Eğitmen yazar Metin Hara, sosyal medya hesaplarından takipçilerine insana güven meditasyon eğitimleri verdi. Hara, takipçilerinden gelen soruları da yanıtladı ve “Gözlerinizi kapatın, kendinizi ileride karantinanın bittiği bir zamanda hayal edin. Evde kaldıkça her şey daha iyiye gidecek” açıklamasını yaptı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu