Magazin

Ünlü isimler, Ebru Şallı’nın acısına ortak oldu!

Ebru Şallı ve Harun Tan‘ın 9 yaşındaki oğulları Pars Tan, dün akşam vefat etti. Bir yıldır lenfoma tedavisi gören Pars, bugün Kilyos Mezarlığı‘nda defnedildi. Pars‘ın ölüm haberinin ardından birçok ünlü isim başsağlığı mesajı yayınladı.

Gülben Ergen: Ünlü diye hep “hoş” görünür hayatlar! Yediği önünde, yemediği arkasındadır ünlülerin. Bir de yaşam şekli gereği ortalarda değilse, yaşamını, acısını magazinlerde paylaşmıyorsa anca yargılanır! Ne yaşadığını, ne hissettiğini kimse bilmez, kimse anlamaz! Kafasındaki algı neyse onu bilir, onu söyler milyonlarca insan. Bedeni üzerinden, boşanması, evlenmesi, hamileliği eleştirileri yavanlığında kalır sığ beyinler, basiretsiz düşünceler. Uzun süredir hastanede tedavi gören kıymetlisi, evladı ile mücadele verirken ne çektiğini o bilir… Aldığı nefes artık oğlu Beren için. Sabır diliyorum minik Pars’ın annesine, babasına, ağabeyine ve tüm ailesine.


Hadise: Ebru Şallı ve Harun Tan’a, Allah’tan sabır diliyorum… Çok üzgünüm…

Pınar Altuğ: Kelimeler tükendi. Söyleyecek, yazacak bir şey bulamıyorum. Duyduğumdan beri kala kaldım. Dayanma gücü, sabır.. Nur içinde yat güzel evlat

Seda Sayan: Çok üzgünüm çok ne diyeceğimi bilemiyorum. Pars nurlar içinde uyu… Allah’ım sana sabır, metanet versin…

Seren Serengil: Dünyanın en büyük mutluluğuna erişen bir annenin, dünyanın en büyük acısını kalbim acıyarak öğrendim. Gözyaşlarımı tutamıyorum. Çünkü Pars’a düşkünlüğünü ona olan özenini, sevgisini gözlerimle gördüm. Allah sana sabır versin, Harun’a sabır versin; dayanacak güç versin. Pars’ım cennetinde huzurla uyusun… Çok ama çok üzgünüm.

Bengü: Allah’ım çok zor… Acını paylaşıyoruz sevgili Ebru. Sabırlar diliyoruz…”

Işın Karaca: Küçük melek, Allah gani gani rahmet eylesin, annecigine babacığına sabırlar versin… O kadar üzüldüm ki… Konu çocuklarımız olunca kelimelerim hep eksik… Cennet bahçelerin meleği Pars, Huzurla uyu…

Deniz Seki: Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Allah’ım sana güç kuvvet versin. Haberi duyduğum andan itibaren yıkıldım. Başınız sağ olsun. Küçücük Pars şimdi melek oldu. Çok çok üzgünüm…

Serenay Aktaş: Ebru Şallı… Allah sabır versin.. Çok acı. İnanmak istemiyor insan. Kelimeler kifayetsiz..

Derya Uluğ: Ebru Şallı’nın oğlunun vefatı derinden üzdü…Sabır diliyorum çokça sabır..

Hamdi Alkan: Allah kimseyi evlat acısı ile sınamasın..Harun Tan’a,Ebru Şallı’ya, minik Pars’ın tüm arkadaşlarına sabır sabır sabır diliyorum.

Demet Şener: Yazacak kelime bulamıyorum… Yüreğim acıyor… Allah sabır versin Ebru’cum… Çok üzgünüm çok

Müjde Uzman: Başın sağ olsun Ebru Şallı.. Hayal bile edemediğim, edemeyeceğim acını içimde hissediyorum.. Şu an hiç düşünmeden bir uzvumu verirdim oğlunun yaşaması için.. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.. Ölüm karşısında her şey boş..

Meral Kaplan: Allah kimseyi evladından ayırmasın. Çok üzgünüm. Başın sağ olsun

Hilal Cebeci: Ebru Şallı’ya Allah sabır versin, çok büyük bir acı, Allah yardımcısı olsun minik melek oğlu Pars mekanı cennet olsun, o kadar üzüldüm ki anlatamam.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu