Ünlü isimler deprem sonrası neler söyledi?

Elazığ'da dün akşam gerçekleşen 6.5 şiddetindeki deprem sonrası birçok ünlü isim, yaşadığı korku ve üzüntüyü sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı....

Takip Et:

Acun Ilıcalı: Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Dualarımız sizinle…

Mustafa Sandal: Yürekler burkuldu. Elazığ için dualarımız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet ailelerine sabır diliyorum.

Engin Altan Düzyatan: Elazığ’ da meydana gelen Malatya ve civar şehirleri de etkileyen deprem çok üzücü… Can kayıpları için Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar, dualarımız can kaybının artmaması için… Milletimizin başı sağ olsun.

Doğa Rutkay: Can kaybı sayısı gitgide artıyor sabah olana dek her saniye artacak üzüntüsünden gözümü kırpamadım bile… Ne acı bir durumun içindeyiz.

Mahsun Kırmızıgül: Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar, geride kalan vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Demet Akalın: Geçmiş olsun Elazığ! Biz ne yapabiliriz gerçekten çok üzücü ve çaresiz kalmak.

Nebahat Çehre: Kalbimiz de dualarımız da sizin için

Fazıl Say: Kayıplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, sayının artmaması umuduyla.