Magazin

Ünlü işadamından dilencilere 10 bin dolar!..

Ünlü işadamı Erdal Acar da modacı eşi Emel Hanım gibi yardımsever çıktı. Geçtiğimiz aylarda kanserle mücadele eden 6 yaşındaki Deniz Gülmez'in parasızlık nedeniyle tedavisini yaptıramadığını öğrenen Emel Hanım, hemen devreye girmişti. Ünlü modacı, minik Deniz'in tedavisi için 500 bin Euro bağış yaparak büyük takdir kazanmıştı.
 
Kalbi de güzel olan Emel Hanım'dan sonra eşi Erdal Acar'ın da gizlice etrafına yardım yaptığı ortaya çıktı. Yıllardır, gittiği mekanlarda ödediği hesaplar ve attığı yüksek bahşişlerle bilinen Erdal Acar'ın önceki gece yine cömertliği üstündeydi. Şoförüyle birlikte Eminönü ve Sultanahmet'te gezintiye çıkan Acar, yolda gördüğü dilencileri zengin etti.
 
Gizlemeye çalıştı ama nafile!..
 
Özellikle dilenen Suriyeli çocuklara çok üzülen işadamı gece boyunca 10 bin dolar yardımda bulundu. Yaptığı yardımların her zaman gizli kalmasına özen gösteren Acar, tüm çabalarına rağmen bu yardım gecesinin duyulmasını engelleyemedi. Ünlü işadamının cömert yardımını gören vatandaşlar da tebrik etti. Acar'ın birçok çocuğun eğitim masraflarını da üstlendiği biliniyor.Ünlü işadamı Erdal Acar da modacı eşi Emel Hanım gibi yardımsever çıktı. Geçtiğimiz aylarda kanserle mücadele eden 6 yaşındaki Deniz Gülmez'in parasızlık nedeniyle tedavisini yaptıramadığını öğrenen Emel Hanım, hemen devreye girmişti. Ünlü modacı, minik Deniz'in tedavisi için 500 bin Euro bağış yaparak büyük takdir kazanmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu