Magazin

Ünlü güzeller Melisa Şenolsun’un partisinde buluştu!

Elidor’un Melisa Şenolsun ile iş birliği yaparak geliştirdiği saç bakım serisi “Elidor by MelisaŞenolsun”, Çeşme’de düzenlenen özel bir partiyle tanıtıldı.

Nova Norda’nın sahne aldığı ve Rubslient’in DJ performansıyla devam eden partiye, Dilan Çiçek Deniz, Hande Soral, Özge Ulusoy, Ceylan Çapa, Gonca Vuslateri, Ebru Akel, Tara De Vries, Almila Ada, Tuğçe Melis Demir ve Ayşe Tolga gibi ünlü isimler katıldı. Festival havasında geçen renkli partide Melisa Şenolsun tarzıyla da kendinden söz ettirdi.

Kırmızı ve mor renklerde dekorasyonu ile dikkat çeken partide Melisa Şenolsun da kıyafeti ve saçlarıyla davetlilerin beğenisini topladı.

Partinin açılış konuşmasını yapan Melisa Şenolsun, “Elidor saç bakımı konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri. Elidor’un uzmanlığını benim dünyamla buluşturan böyle bir projede yer almak gurur verici. Ayrıca farklı bir alanda yaratıcılığımı kullanma fırsatı çok keyifliydi.” dedi. Ünlü oyuncunun farklı su sporlarını deneyimlediği hem kendisinin hem de eğlencenin sınırlarını zorladığı reklam filminden görüntüler de davetlilerin beğenisini topladı.

Dilan Çiçek Deniz de partinin en şık isimlerindendi. Ünlü oyuncu, objektiflere böyle gülümsedi!

İşte partiden renkli görüntüler!

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu