Ünlü annelerin online eğitim paylaşımları!

Koronavirüs sebebiyle okullara ara verilmesinin ardından öğrenciler eğitimlerine online olarak devam ediyor. Ünlü isimler, çocuklarının online eğitim anlarını sosyal medyadan paylaştı...

Takip Et:

Çağla Şikel: “Hem çocuklarım hem benim için çok farklı bir deneyim oldu. Bu zor süreçte eğitimlerine devam edebilmeleri yüzümüzü güldürdü. Çocuklar hem öğretmenleri hem de arkadaşlarıyla buluştukları için çok mutlular”

Ceyda Düvenci: “Evde eğitim başladığından beri ders saatlerine göre organize oluyoruz. Ali’nin öğle uykusu zamanında Melisa’nın dersi başlamış oluyor. Saat 13.00-15.30 arası Melisa evde eğitim dersini alıyor. Ardından fizyoterapi seansı yapıyor”

Işın Karaca: “Ben de her anne ve baba gibi Mia’nın eğitimiyle yakından ilgileniyorum. Mia ile beraber söylenen saatte bilgisayar başındayız. Bir anne olarak derslerini ne olursa olsun kontrol edip takip ediyorum”

Özlem Yıldız uzaktan eğitimle birlikte oğlu Demir’in yeniden ders çalışmaya başladığını söyledi. Ünlü sunucu oğlunu ders çalıştırırken kendisinin de öğrencilik yıllarına döndüğünü sözlerine ekledi.

Esra Eron: “Kızım Alya, biraz karışık duygular içinde. Arkadaşlarını özlemiş ama evde öğlen yemek yemek daha zevkliymiş”

Simge Tertemiz, oğlu Kayra’nın ders dinlerken çektiği karesini Instagram’ında paylaştı.