Kültür ve Sanat

Uncharted filminden ilk görsel yayımlandı

Uzun süredir sürekli olarak yönetmen değiştiren Uncharted uyarlaması sonunda hayata geçiriliyor. Filmin başrolünde bulunan ünlü oyuncu Tom Holland, Instagram hesabından paylaşmış olduğu bir gönderi ile filmden ilk kareyi paylaştı. Ünlü oyuncu “Tanıştığımıza memnun oldum, ben Nate.” notu ile paylaştığı gönderi eşliğinde karakterini takipçilerine tanıttı.

View this post on Instagram

It’s nice to meet you, I’m Nate. Öncesinde de onlarca kez yönetmen değişikliğine gidilmişti.

Fikir ilk ortaya çıktığında yönetmenin David O. Russell olacağı açıklanmıştı ama sürekli değişiklik yapılması Russell’ı projeden uzaklaştırdı ve yerine Neil Burger geçti. Burger, 2012’de projeyi bıraktı ve 2014’te Seth Gordon projeye dahil edildi. Gordon, şaşırtmayan bir hareketle 2015 yılında ayrılınca 2016 yılında, yönetmen Shawn Levy filmin yönetmeni olarak açıklandı. Son olarak ise “Gangster Squad”, “Venom” ve “Zombieland” gibi yapımlardan tanıdığımız Ruben Fleischer ile anlaşma sağladığı açıklanmıştı.

Uncharted

Uncharted oyuncuları

Filmde Tom Holland, Nathan Drake’e ve Mark Wahlberg de Victor Sullivan karakterine hayat verecek. Son olarak 2016 yılında “Uncharted 4: A Thief’s End” isimli oyunu piyasaya sunulan Uncharted’ın beyaz perde uyarlamasında Holland ve Wahlberg’ün yanı sıra Antonio Banderas, Sophia Ali ve Tati Gabrielle yer alacak. Üç oyuncunun rolleri henüz resmî olarak açıklanmayan projenin vizyon tarihi için Sony, takvimlerde 16 Temmuz 2021’i işaretledi.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu