ÜMİT KANTARCILAR GAMZE TOPUZ’A RESTİ ÇEKTİ!

Takvim Gazetesi'nden Halil Çilingir'in haberine göre güzel oyuncu Gamze Topuz'un hızlı hayatı boşanmak üzere olduğu eşi Ümit Kantarcılar'ı rahatsız etti.

Gamze Topuz ile boşanma davası devam eden Ümit Kantarcılar, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Bir mekanda arkadaşları ile oturup sohbet eden oyuncu, çıkışta ise kendisini görüntüleyen gazetecilere "Birlikte tiyatrodan geldik, yorgunluk kahvesi içtik" dedi.

Kendisine Fırat Topkorur ile ihanet ettiği için boşanma davası açtığı Gamze Topuz'un özel hayatındaki çalkantılar sorulması Kantarcılar'ı rahatsız etti.

Halen evli olan Gamze Topuz, yasak aşkı işletmeci Gökhan Şahin'le objektiflere yakalanınca panik yapmıştı.

'GEREKİRSE UYARIRIM'

Geçtiğimiz günlerde Gamze Topuz'un bir gece kulübünde başka bir erkekle görüntülendiğini öğrenen Kantarcılar, "Bu soruları yanıtlamak doğru olmaz, çünkü devam eden bir mahkeme süreci var. Ben kızımı düşünüyorum, eminim ki Gamze'de düşünüyordur. Ama kızıma zarar gelmemesi için onu uyarırım. Herkesin özel hayatına saygı duyarım ama o sonuçta benim çocuğumun annesi ve ona göre bir hayatı olması lazım" dedi. Gamze Topuz'un bu uyarıyı dikkate alıp almayacağı ise merak konusu oldu.