Magazin

Ümit Erdim’in kilolarıyla savaşı bitmedi!

2017 yılında Seda Çınar ile evlenen oyuncu Ümit Erdim, geçtiğimiz yıl kızları Ses’in dünyaya gelmesiyle baba olma heyecanını yaşamıştı. Minik kızı ile çektiği eğlenceli videolarla takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutulan Erdim, son görüntüsü ile korkuttu.

SON ÇARESİ MİDE AMELİYATI OLDU

Bir dönem 140 kiloya ulaşan ve artık sağlık sorunları yaşamaya başlayan Ümit Erdim, 5 yıl içinde diyet ve sporla 60 kilo vermişti. Bu dönemde mide ameliyatı geçirmeyen ünlü oyuncu, tekrardan kilo almaya başlayınca bıçak altına yattı. 69 kiloya kadar düşen Erdim’in son görüntüsü sevenlerini endişelendirdi.

“GÖRÜNTÜMDEN AŞIRI MEMNUNUM”

Ünlü oyuncu ise “Kilomdan, sağlığımdan ve görüntümden aşırı memnunum. Doktorum ve sevgili hanımcığımdan da çok memnunum. Memnun olmayanlar (sürekli kilo al, yüzün çöktü, hasta olacaksın, çirkinleştin, eski halin daha iyiydi vs. diye üşenmeden mesaj atanlar) için tekrar yüzlerce kilo almaya niyetim yok. Teşekkür ederim sevgi ve saygılarımı sunarım.” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu