Magazin

Ufuk Beydemir İtalya Listeleri’nde!..

Daha önceki yıl ilk albümü olan “Sevda Gibi” de olan “Ay Tenli Kadın” parçasıyla büyük bir çıkış yakalayan Ufuk Beydemir çıkış yaptığı günden beri büyük alaka bakıyor. Çıkış yaptığı sene “En İyi Çıkış Yapan Şarkı” mükâfatına layık bakılan zaferli sanatçı, mükâfatlar doymuyor.. Ayrıntılar Haberimizde..

Ufuk Beydemir 14 Ay Sonra Yine Dorukta!

Ufuk Beydemir İtalya Listeleri’nde!..

Genç şarkıcı Ufuk Beydemir, “Ay Tenli Kadın” ve “Vicdanımdasın” şarkılarıyla, popüler dizi “Erkenci Kuş” da yer alan şarkılarıyla beynelmilel platformda zaferin kapısını ardına kadar araladı.

Ufuk Beydemir Kimdir?

“Erkenci Kuş” Ile Ününe Ün Kattı..

Dizi “Erkenci Kuş” da, şarkılarının dinleyici ile buluşmasıyla  beraber birçok ülkenin yanında özellikle İtalya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan sanatçı Ufuk Beydemir, açıkladığı şarkılarıyla Avrupa, Arap ve Latin Amerika’da ülkelerindeki müzik listelerini alt üst etmişti..

Geçen yıldan bu yana İtalya’da ki müzik listelerindeki yerini gözetmeyi başaran zaferli şarkıcı, sadece Türkiye’de değil, öbür ülkelerde de müzikseverlerin büyük alkışını topladı…

Türkiye MÜZİK ELÇİSİ Duyuru Edildi..

İtalya’nın en zaferli ve prestijli pr ve reklam şirketlerinden biri olan Maple Leaf İtalya, zaferli sanatçı Ufuk Beydemir’i Türkiye-İtalya arasındaki kültür ve sanat köprüsünü daha da kuvvetlendirmek için, 2021 yılı “Müzik Elçisi” olarak duyuru etti.

Ufuk Beydemir 2021’de Roma Yolcusu!..

Yapılan davet dolayısıyla Mart 2021 Mart’ta İtalya’nın başşehri olan Roma’ya uçucak olan sanatçı Ufuk Beydemir’e Türk – İtalyan arkadaşlığına dair katkılardan dolayı Onur Mükâfatı verilecek.
Öte yandan İtalyan sevenlerinede kavuşacak olan Ufuk Beydemir, iftiharına hazırlanan “Gala” yemeğinde Türk – İtalyan arasında kurulan kültür köprüsü ve arkadaşlığı üzerine bir konuşma yaparak, İtalyan medyası için Gala gecesinde konser vereceği bilindi…

İlgili Haberler

Başa dön tuşu