Kültür ve Sanat

Ufuk Bayraktar’dan merak uyandıran fragman!

Ufuk Bayraktar’ın Vatanım Sensin’den sonra büründüğü suskunluk sona eriyor. Yeni bir sinema filmi ile hayranlarının karşısına çıkacak ünlü oyuncu, Dayı:Bir Adamın Hikayesi isimli filmin ilk fragmanını yayınladı. Bayraktar’ın sosyal medya hesapları ve YouTube’ta yayınlanan tanıtım filmi kısa sürede binlerce kişiye ulaştı. Nisan 2020’de çekimlerine başlanacak olan Dayı:Bir Adamın Hikayesi filminin 2020’nin son çeyreğinde seyircisi ile buluşacağı düşünülüyor.

Yıllar önce karıştığı bir olay yüzünden geçtiğimiz yıl cezaevine giren Ufuk Bayraktar’ın demir parmaklıklar ardındayken konusunu belirlediği filmin senaryosunda ise Uğur Bayraktar ve Serkan Öztürk imzası var. Serdar Özdemir’in yönetmenliğini üstlendiği filmin çekimlerinin üç farklı ilde yapılacağı öğrenildi.


RAMİZ DAYI GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Yayınlanan ilk fragmanı ile merak uyandıran filmin, Ufuk Bayraktar’ın milyonlar tarafından tanınmasına sebep olan Ezel dizisi ile alakası olup olmadığı ise en çok merak edilen durum oldu. Fragmanda Ufuk Bayraktar’ın kıyafeti, tarzı ve sözleri akıllara Ezel dizisindeki Ramiz Dayı karakterini akıllara getirdi.

Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay ve Haluk Bilginer gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Ezel dizisi 2010 yılında yayınlanmış ve 2011 yılında 71. bölümü ile final yapmıştı. Yayınlandığı dönem reytingleri alt üst eden ve ekranlarda fırtınalar estiren Ezel’de usta oyuncu Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Ramiz Dayı karakterinin gençliğini Ufuk Bayraktar oynamıştı. Özellikle ikinci sezonda dizinin normal akışı devam ederken siyah beyaz sahnelerde Ufuk Bayraktar’lı anlar ekrana gelmişti. Ramiz Dayı’nın gençliğinin yayınladığı anlar en az dizinin normal akışı kadar ilgi görmüştü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu