Magazin

Ufuk Bayraktar tahliye oldu!

2007 yılında karıştığı bir olayda yanında ruhsatsız silah bulundurduğu gerekçesiyle 6 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılan Ufuk Bayraktar geçtiğimiz gün tahliye oldu. “Dağ”, “Dağ 2”, “Çanakkale 1915”, “Beginner”, “Geçmişteki Sır” gibi sinema filmlerine rol alan ve son olarak 2016 yılında “Vatanım Sensin” dizisinde “Dağıstanlı” karakterine hayat veren Ufuk Bayraktar geçtiğimiz yıl ağustos ayında Silivri Ceza Evi’ne cezasını çekmek için teslim olmuştu.

Önceki gün tahliye olan Ufuk Bayraktar cezaevi için özgürlüğün sadece orada yatan insanların rüyalarından ibaret olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu Allah kimseyi oralara düşürmesin, bir daha parmaklıklar ardına girmeyi nasip etmesin dedi. Yaklaşlık 6,5 aydır ceza evinde yatan Ufuk Bayraktar’ın kapıdan çıkmasıyla sevenleri ve ailesi duygu dolu anlar yaşadı. Cezaevinin bir üniversite tarzında olduğunu söyleyen ünlü oyuncu eski zamanlarda görüldüğü gibi kötü şartların olmadığını fakat hiç kimsenin oraya düşmemesini söyledi. Özgürlük gibisi yok diyen Ufuk Bayraktar ceza evinde bol bol düşünecek vakti olduğunu söyledi.


Ünlü oyuncu cezasını yatarken bir kabadayı adamın hayat hikayesini anlatan sinema filmi senaryosunu da yazdığını açıkladı. Dışarıdaki ekip arkadaşları ile birlikte ortak çalışma yürüttüklerini söyleyen Ufuk Bayraktar, tahliye olmasıyla senaryonun sinemaya uyarlanma çalışmalarının çok daha hızlanacağını söyledi.

Ünlü oyuncuyu annesi, amcası, abisi eşi ve çocuklarının yanı sıra sevenleri de toplanarak sevilen oyuncunun tahliyesini kutladı. Gelen herkese teşekkür eden Ufuk Bayraktar, ailesine orada sarılarak özlem giderdi. Çocuklarını çok özlediğinin altını çizen ünlü oyuncu özel aracına binerek cezaevi kapısından ayrıldı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu