Kültür ve Sanat

Ufuk Bayraktar ‘Dayı’ filminin çekimlerine başladı!

2009-2011 yılları arasında yayınlanan ve yayınlandığı dönem reytingleri alt üst ederek en çok konuşulan yapımlar arasına giren Ezel dizisinde usta oyuncu Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Ramiz Dayı karakteri fenomen haline gelmişti. Ramiz Dayı Tuncel Kurtiz’in dizideki replikleri halen sosyal medyada geniş yer bulmaya devam ediyor. Dizide Ramiz Karaeski’nin gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar’ın da Ezel sayesinde yıldızı parlamıştı. Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Haluk Bilginer, Yiğit Özşener ve Barış Falay gibi yıldız oyuncuları bir araya getiren Ezel’deki Ramiz karakteri Dayı filmi ile beyazperdeye gelecek.

Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenen Ufuk Bayraktar’ın, senaryosunu yazdığı ‘Dayı’ filminin çekimlerine başladı. Hikayesi Hatay, Samsun, İstanbul ve Ankara’da geçen projede Bayraktar’a Ahmet Varlı, Gizem Karaca, Turgut Tuncalp, Ümit Çırak, Rıza Akın eşlik ediyor. Uğur Bayraktar’ın yönettiği filme Beste Bereket de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Ufuk Bayraktar kendi hikâyesinden yola çıktığı filminin çekimlerine başladı. Serdar Özdemir’in yönetmenliğini üstlendiği filmin çekimlerinin üç farklı ilde yapılacağı öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmanı ile merak uyandıran filmin vizyon tarihi ise henüz bilinmiyor.


EŞİNİ ALDATTIĞI HABERLERİ İLE GÜNDEME GELMİŞTİ! 

Öte yandan Ufuk Bayraktar, geçtiğimiz günlerde eşini aldattığı haberleri ile magazin gündemine gelmişti. Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ve mahkemeye vereceğini sosyal medyadan duyurdu. Eşinin kendi evinde kendi yatağında genç bir kızla aldattığını ve mesajlarını gördüğünü söyleyen Merve Bayraktar bu paylaşımları Ufuk Bayraktar‘ın Twitter hesabı üzerinden yaptı. Merve Bayraktar, ihanet mesajlarının ardından eşinin kendisinden af dilediği mesajları da paylaştı. Merve Bayraktar daha sonra da eşiyle özel konuşmalarını yakaladığı sosyal medya kullanıcısının hesabını Twitter‘dan paylaşarak tepki gösterdi.

Ünlü oyuncunun eşini aldattığı haberi herkesi şaşırtmış ve sosyal medyada uzun süre konuşulmuştu. bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar ile olan fotoğrafını “Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz” diyerek yayınlaması hatırlatılmış ve ünlü oyuncu birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirilmişti. Merve Bayraktar’ın açıklamaları ardından Ufuk Bayraktar sessizliğini korumuştu. İkilinin sonrasında bu olayı aşıp aşamadıkları ise henüz bilinmiyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu