Yaşam

Ufak Tefek Cinayetler’den sonra Aslıhan Gürbüz’ün hayatı değişti!

Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Aksak karakterine hayat veren ve geniş bir hayran kitlesi olan Aslıhan Gürbüz, geçen sene İstanbul’daki yaşamından ve oyunculuktan vazgeçmişti. Ege‘ye taşınan Gürbüz, mavi ve yeşilin bir arada olduğu bir hayat yaşamaya başladı.

6 sene içerisinde 4 kez ameliyat olan, 3 kez sakatlanan ve bel fıtığı ile mücadele eden Aslıhan Gürbüz, art arda gelen sağlık sorunları ile yoruldu. İstanbul’un keşmekeşinden de kurtulmak isteyen ünlü oyuncu, her şeyi geride bırakıp taşını tarağını toplayıp Ege’ye gitti. Bu süreçte pilates ve yogaya başlayan Gürbüz, yeni hayatından pozları Instagram hesabından yayınlıyor. Aslıhan Gürbüz “Nerede yaşıyorsunuz?” sorusuna da yanıt verdi. Ünlü oyuncu şunları söyledi:

“En çok sorulan soru ‘nerede yaşıyorsunuz?’ Bir suyun kenarında, bir ağacın altında, bir ormanın içinde ya da ıssız olmaya yakın bir adada. Bu memleketin bir köşesinde, bir çoğunun önünden geçtiği, birçoğunun göremediği çokçalarının kıymetini bilmediği bir enlem ve boylamda yaşıyorum. Yeşili-maviyi, suyu-gökyüzünü, ağacı-çiçeği, kuşu-yosunu görmeyi çok seviyorum. Uyandığımda karşı evi değil bir ağacı görmeyi, evden çıkınca AVM’ye değil, patikaya uğramayı çok seviyorum. Yani doğayı çok seviyorum, neresi olduğu mühim değil, görüyor ve seviyorsan cennettesin. Koruyor ve saygı duyuyorsan cennetlik… Bu memleketin cennet gibi bir köşesinden herkese selamlar”

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu