Üç günlük anne Bengü’den sahne kararı!

Hafta başında kızı Zeynep'i dünyaya getiren Bengü, dün doğum yaptığı hastaneden taburcu oldu. Eşi Selim Selimoğlu ile el ele kapıdan çıkan Bengü'nün kızı minik Zeynep'i babasının taşıdığı görüldü. Bengü, doğum anı ve sonrasını anlattı...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen görkemli bir düğünle hayatını iş insanı Selim Selimoğlu ile birleştiren Bengü, 9 aylık hamilelik sürecini geride bıraktı ve pazartesi sabah kızı Zeynep’i dünyaya getirdi. Kızı ve kendisinin sağlık durumu iyi olan Bengü, dün hastaneden taburcu oldu.

“HAYATIMIN EN UNUTULMAZ ANIYDI”

Hastaneden çıkarken basına eşi Selim selimoğlu ile el ele poz veren Bengü, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Zeynep’in 3 kilo 650 gram doğduğu ve sağlığının yerinde olduğunu söyleyen Bengü, doğum anını şu sözlerle anlattı:

“Çok güzel geçti. O an çok ağladım. O an Allahla da yan yana geliyorsunuz. Hayatımın en unutulmaz anıydı.

“MANEVİ YÖNDEN DEĞİŞTİM”

Keyifli olduğu gözlenen ve etrafa gülücükler saçan Bengü, heyecanını “Bundan sonra hayatımıza anne-baba ve çekirdek aile olarak devam edeceğiz. Manevi yönde çok değişiklikler oldu. Bundan sonra normal hayatıma başlıyorum.” sözleriyle ifade etti.

“EYLÜL AYINDA SAHNELERE DÖNECEĞİM”

Hamile olduğu dönem haziran ayına kadar sahneye çıkmaya devam eden ve karnı burnunda halleri ile dikkat çeken ünlü şarkıcı eylül ayında sahnelere dönmek istediğini söyledi. Bengü, “Şu an için erken ama sağlığım yerinde olduğu sürece sahnelere başlarım. Hem eşimi hem kızımı hem de işimi mutlu etmek için yaşayacağım. Herhalde eylül gibi sahnelere başlarım.” şeklinde konuştu. Minik kızına kendi bakacağını belirten şarkıcı, bir de dadı tutacak.