TV Dünyasında ikici AGB vakası! TNS’nin sonuçları şaibeli mi?

TV DÜNYASINDA İKİNCİ AGB VAKASI! TNS'NİN SONUÇLARI ŞAİBELİ Mİ?
 
Abdullah Gül'ün oğlunun da ortakları arasında yer aldığı TNS şirketi, şaibeli izlenme oranlarıyla iyice kafaları karıştırıyor. TNS'nin değişen yeni deneklerinden gelen sonuçlar inandırıcılıktan uzak. Şaibeli sonuçlar TV kanallarını maddi zarara uğratmaya başladı. Az televizyon izlenen hanelere denek konması ve sağlıklı sonuçlar elde edilememesi üzerine birçok yapımcı TNS hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.
 
10 YILDIR REKOR KIRAN KURTLAR VADİSİ'NİN REYTİNGİ KANAL D'YE GEÇİNCE NASIL DÜŞTÜ?  YOKSA DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
 
TNS' nin son aylardaki sonuçları gerçeklikten uzaklaşmaya başladı. 10 yıldır izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu, ATV'yi zirveye taşırken, TNS' ye göre bu sezon Kanal D'de 7-8 puan daha az izleniyor. Elbette bu da kimseye inandırıcı gelmiyor.
 
Milyon Dolarlık Yapım 'Kurt Seyit ve Şura'nın Star Tv'deki inanılmaz düşüşü de TNS' nin yanlış seçilen, Türk TV izleyicisini yansıtmayan ve şaibeli olduğu söylenen deneklerindeki sağlıksız sonuçlara bağlanıyor.
 
TNS' NİN DE SONU AGB GİBİ OLABİLİR!
 
Özellikle Fox ve Show TV'nin hiç olmadığı kadar yüksek sonuçlar alıyor gibi gösterilmesi "TNS de AGB gibi şaibeli mi?" sorusunu akıllara getiriyor. Yakında TNS'nin de sonunun AGB gibi olacağı öne sürülüyor.