Magazin

Tuvana Türkay Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Son olarak Yasak Elma dizisi ile ekranlarda izlediğimiz Tuvana Türkay ‘ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. Bir süre futbolcu Alper Potuk ile aşk yaşayan evlenmeleri beklenirken sürpriz bir biçimde bölen Türkay yeni bir aşka yelken açtı. Ayrıntılar haberimizde…

Tuvana Türkay Kimdir?

İlk Evvel Paylaştı Sonra Sildi

İş insanı Erdem Özün ile yeni bir aşka yelken açan beğenilen oyuncu, daha önceki zaman Londra’da yaşayan sevgilisinin yanına gitti.
Bir zamandır İngiltere’de tatil yapan ikili ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı seçiyor.

tuvana-turkay

Tuvana Türkay ‘ın Selçuk Yöntem Açıklaması

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından Selçuk Yöntem’le çekilmiş bir resmini yayınlayan oyuncu, paylaşımına “Senin yaşam sınıfında tekrara düşmeliyim.
Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle çevresini çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” anekdotunu düşmüş, Türkay’ın yaptığı bu paylaşım uslara yeni bir aşk mı var suallerini getirmişti.

Selçuk Yöntem, Tuvana Türkay’ın paylaşımının ardından, “Arkadaşlar hepsi benim kardeşim, lütfen yanlış şeyler yazmayın” ifadesinde bulundu.
Tuvana Türkay Son Noktayı Koydu
Tuvana Türkay’ın ise Yöntem’in doğum gününü kutladığı paylaşımını  kısa bir zaman sonra kaldırmıştı.

Ismi Selçuk Yöntem’le aşk rivayetlerine karışan Tuvana Türkay, mevzuyla alakalı, “Selçuk Ağabey çok hoş açıkladı.
Her yazılana yanıt mı vereceğiz ya? İnsanların binbir cinsli tasayı var. İki gündür böbrek kumu döküyorum.” dedi

“Yayınlanan resimler çok da dürüst değildi.” diyen Türkay, “Bu gidişatı insanların hastalıklı düşüncelerine bırakıyorum. Yaşamımdaki hiçbir şeyi kimse için tertip etmem. Herkes usunu değiştirsin. Herkes kendi iffet kavramını değiştirsin.” açıklamasını yaptı.

Tuvana Türkay, sözlerine şöyle son verdi; “Bu yaşamda Yıldız Tilbe’nin bir söz var.
Yaşamımda kimse yok. Olması için elimden geleni yapıyorum ama olmuyor. Kendi yaşam stilime uygun birinin beni tespit etmesi için dua ediyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu