Magazin

Tuvana Türkay ve Alper Potuk bir kez daha ayrıldı!

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, üç yıldır Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile birlikteydi. Çift, ilişkileri boyunca dönem dönem ayrılıp barışıyordu. Son olarak 2019’un ilk aylarında ilişkilerine bir şans daha vermek isteyen ikili, yine hüsrana uğradı. Birlikte Bodrum’a gidip gözlerden uzak bir tatil yapan Türkay ve Potuk’un ayrıldığı öğrenildi.

Kendisini iki esmer kızla aldatan Alper Potuk’a bir şans daha veren Tuvana Türkay’ın son kavgalarından sonra yakın çevresine artık ünlü futbolcunun yüzünü bile görmek istemediğini söylediği iddia edildi.

İkili son olarak İstanbul Havalimanı’nı birbirine katmış ve büyük tepki toplamıştı. Ünlü oyuncu, uçağa geç kalan sevgilisi için olay çıkarmış ve Potuk’un uçuş saatine yetişmesini sağlamaya çalışmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu