Magazin

Türkler hakkında skandal sözler söyleyen Kim Kardashian’a bir şok daha!

Kim Kardashian, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından, 1915 olayları ile ilgili skandal bir paylaşım yaptı. Türklerin Ermenilere soykırım yaptığını iddia eden Kardashian, “Toplamda 1.5 milyon Ermeni öldürüldü. Osmanlı Türkleri, kadın ve çocukları da öldürdü” deyince sosyal medyada ortalık karıştı.

Türk kullanıcılardan Kardashian’ın fotoğraflarına binlerce kınama mesajı gelirken, ünlü isimler de şov yıldızına tepki gösterdi.  Sosyal medya kullanıcıları, paylaşımların ardından örgütlenerek Kim Kardashian’ın Instagram hesabından fotoğrafların altına bir bir tepki göstermeye başladı. Bazı Azeri kullanıcılar da Hocalı katliamını örnek göstererek Kardashain‘ın fotoğraflarına yorum yağdırdı.

Gelen tepkilerin ardından Instagram yönetimi boş durmayarak, “Kim Kardashian’ın hikayesi Instagram’dan kaldırıldı. Kim Kardashian’ın paylaşımını bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Görünüşe göre paylaşımlar kaldırıldı. Sizi endişelendiren bir şey görürseniz bize bildirin” yazısı gelmeye başladı.

YOUTUBE HESABI HACK’LENDİ! 

Kardashian’ın dün akşam da YouTube hesabı hacklendi. YouTube‘da 1,6 milyon takipçisi olan Kardashian‘ın hesabının bilgi kısmına “Porno yıldızı” yazıldı. Kardashian, kısa süre içinde hesabını geri aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı