Turkish Airlines Euroleague yayın hakları devredildi!..

Takip Et:

Digiturk ile Türk Hava Yolları arasında gerçekleşen anlaşma ile Turkish Airlines Euroleague maçlarının yayın hakları Digiturk’e devredildi.  

 

Beko Basketbol Ligi’nin resmi yayıncısı olan ve 2014 yılında Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası mücadelelerinin yanı sıra, Amerikan Kolej Ligi NCAA maçlarını basketbol severlerle buluşturan Digiturk, yeni sezonla birlikte Avrupa basketbolunun Devler Arenası Turkish Airlines Euroleague maçlarını da 5 yıl boyunca izleyicileriyle buluşturacak.

 

Bu sezon Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital takımlarının ülkemizi temsil ettiği Euroleague’de, önümüzdeki sezon Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes katılacak.  Turnuvaya katılacak üçüncü takım ise Beko Basketbol Ligi Play-off mücadelesinin sonunda belli olacak.

 

Avrupa arenasında oynanacak dev maçlar, basketbolun usta yorumcuları Murat Murathanoğlu ve İsmet Badem’in renkli yorumlarıyla LİG TV 2 ve LİG TV 3 ekranlarında yayınlanacak. Digiturk, Spor Toto Süper Lig,  İngiltere Premier Ligi, Brezilya Ligi ve Rusya Ligi’nin yanı sıra, Beko Basketbol Ligi, Wimbledon, ATP Masters 1000 tenis turnuvaları gibi içerikleri izleyicileriyle buluşturuyor