Magazin

Türkçe dersi vermeye çalışan Demet Akalın sosyal medyanın diline düştü!

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan Demet Akalın, 8.8 milyon takipçili Instagram hesabından günlük yaşantısı ve sahne programlarını yayınlıyor. Birçok konuda yaptığı yorumlarla sık sık magazin gündemine gelmeyi başaran ünlü popçu, yazım hataları ile de çok konuşuluyor. Hatta Twitter’da Demet Akalın‘ın yazılarını tercüme etmek için açılmış bir hesap bile bulunuyor.

Yazım hataları ile zaman zaman sosyal meydanın diline düşen Demet Akalın, bu kez Türkçe dersi verdi. 6 yıl küs kaldığı ve geçtiğimiz yıl barıştığı yakın arkadaşı Alişan ile yıllar öncesine ait bir videoyu “Kardeşim ve ben” notuyla yayınlayan ünlü şarkıcıya gönderisine bir takipçisi yorum olarak “3 gün sonra bunada küsersin” yazdı. Takipçisinin yazım hatasını düzeltmeye çalışan Akalın, yeni bir yazım hatasına imza atmış oldu. “Abla sen önce bunla yazmayı öğren! Evindeki canlıları uyut! Sonra gel yorum yap. Ne boşsun ay acıdım şu an” diyen Akalın’a sosyal medya kullanıcıları “Bunla değil bununla”, “Yazım hatasını düzeltmek sana mı kaldı?” gibi yorumlar yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu