Turgay Tanülkü ve Emir Benderlioğlu’ndan Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz övgüsü!

Takip Et:
Turgay Tanülkü ve Emir Benderlioğlu’ndan Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz övgüsü!
Turgay Tanülkü ve Emir Benderlioğlu’ndan Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz övgüsü!

Magazinn / Ayrıntı – atv ekranında Salı akşamları yayınlanmakta olan Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonuna tesirli başladı. Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı diziye yeni adlar da katıldı. En noktaya değinen iki ad ise Pelin Akil ile Engin Benli… Bu ikili öykünün durumunu da bayağı etkileyecek adlar olarak dizide yer almaya başladı.

Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları, yeni sezon evveli bayağı coşkuluydu.
Takımda tüm oyuncuların birbirlerine destekçi olduklarını da belirten akılda oyuncu, şu sözleri ile dizinin galibiyetinin sebebini anlattı:

“Iyi bir senaryo geliyor. Oyuncular öyle. Baştan da bir aile olmak bizdeki başrol oyuncuları da, öteki oyunculara yardım oluyor. Hiç kimse burada birbirini diğerleştirmez. Birbirimizin oyunculuklarından etkileniyoruz ve de bir tam ortaya çıkıyor. Bence galibiyet orada.”

Dizide Behzat Façalı karakterine yaşam vermekte olan Emir Benderlioğlu, dizide bayana verilen ehemmiyetin altını çizdi.
Benderlioğlu, “Böyle bir dizide kadının bu kadar umursanması ve eforlu bir rol oynaması bence çok ehemmiyetli. Burası gerçekten bir aile” diye konuştu.

Emine karakterine yaşam veren Sevil Akı, kendisini çok imtiyazlı sezdiğini belirtti. Oyuncu, “Çok güvende seziyorum ama yeniden de o masada hep gözüm var. Bir gün olacak diye düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Dizinin oyuncuları ile yapılan görüşmeyi videodan seyredebilirsiniz.

.