Medya

Turabi bu sefer 6 milyon lira için yarışacak!

Survivor’a katılmadan önce gece kulüplerinde dansçı olarak çalışan ve gece 500 lira alan Turabi Çamkıran, 2014 ve 2015 yıllarında Survivor yarışmasına katılmıştı. Yarışmaya iki kere katılan ve iki seferde de birinci olan Turabi, ödül olarak 2 milyon TL ve bir ev almıştı.

AYNI YARIŞMAYA İKİNCİ KEZ KATILACAK

Amerika’da katıldığı ‘The Challenge’ yarışmasında Türkiye’yi temsil eden ve büyük bir başarı yakalayan Turabi, bu yarışmada da birinci olarak 5 milyon lira ödül almıştı. Turabi’nin yarışmanın ikinci sezonunda da yer alacağı öğrenildi. 28 Ağustos’ta başlayacak yeni sezonda bu kez ödül 6 milyon lira olacak.

Antrenmanlarını Tayland ve Los Angeles’ta gerçekleştiren Turabi “Rakiplerimi gördüm, karşılarında son derece şanslıyım. Allah izin verirse bu yarışmayı da kazanacağım” şeklinde konuştu.

“CEBİMDE 50-100 LİRA İLE GEZİYORUM!”

Turabi “5 yılda yarışmalardan kazandığınız 7 milyon lirayı nasıl değerlendirdiniz?” sorusuna “Kazandığım parayı son kuruşuna kadar aileme verdim. Cebimde 50 ya da 100 TL ile geziyorum. Hesap cüzdanlarım annem, babam ve kardeşimde. Ben onlardan harçlık alırım. Parayı ne yaptınız?’ diye sormam. Herhalde akıllı yatırımlar yapıyorlardır. Ben parayı sevmem. Üstüme tapu bile yok.” yanıtını vermişti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu