Yaşam

Tülin Şahin, Sienna’yı kucağına aldı!

Geçtiğimiz nisan ayında Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile nikah masasına oturan Tülin Şahin, dün kızını dünyaya getirdi. 3 kilo 200 gram doğan bebeğe Sienna adı verildi. Tülin şahin hamileliği sırasında kızının isminin ne olacağını açıklamamıştı. Doğumun sorunsuz geçtiği ve anne ile bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

38 yaşında anne olan Tülin Şahin, hamileliği boyunca 10 kilo aldığını açıklamıştı. Hamile kaldıktan sonra unutkan olmaya başladığını söyleyen güzel model, karnı burnunda halleri ile birçok dergiye kapak olmuştu. Birkaç hafta önce bir defilede de boy gösteren Tülin Şahin, sosyal medya paylaşımları ile ilgi odağı olmuştu. Hamileliği sevdiğini her fırsatta dile getiren ünlü model, bir yandan da projelerine devam ediyordu.


HAMİLELİK HABERİ SONRASI ELEŞTİRİ ALMIŞTI…

Öte yandan Tülin Şahin’in hamile olduğunun duyulmasının ardından ünlü modele, sosyal medyadan bir önceki evliliğinde neden çocuk sahibi olmadığı sorulmaya başlamıştı. Eleştiriye varan yorumlara yanıt veren Şahin, önceki evliliği hakkında konuşmak istemezken insanların bilip bilmeden yorum yapmalarına tepki göstermişti.

Tülin Şahin ilk evliliğini 2005 yılında Mehmet Özer ile gerçekleştirmişti. Sürekli olarak örnek çift olarak gösterilen Şahin ve Özer, uzun yıllar süren evliliklerine 2017 yılında nokta koymuştu. Ünlü model, boşanma sonrası açıklama yapmazken birçok iddia ortaya atılmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul