Yaşam

Tülin Şahin hamileliğinde 10 kilo aldı!

14 yaşında keşfedilerek modellik kariyerine başlayan Tülin Şahin, bu zamana kadar hem yurtiçi hem de yurtdışında birçok önemli defilede yer aldı. Modelliği dışında özel hayatı ile magazin gündeminde yer almamayı tercih eden Şahin, 2005 yılında Mehmet Özer’le dünyaevine girmişti. 12 yıl süren evlilikleri boyunca örnek çift olarak gösterilen Tülin Şahin ve Mehmet Özer çifti 2017 yılında sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı. Boşanma sonrası birçok iddia ortaya atılırken ikili sessiz kalmayı tercih etmişti.

Tülin Şahin, geçtiğimiz nisan ayında Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Ortak arkadaşlarının aracılığıyla tanışan ve ilişkilerinin 9’uncu ayında evlilik kararı alan ikilinin evliliklerinin jet hızıyla gerçekleşmesinin sebebi sonradan ortaya çıkmıştı. Hamile olduğunu açıklayan ünlü model, bu açıklamadan birkaç hafta sonra ise kız bebek beklediğini söylemişti. Şahin’in bebeğinin ismi ise henüz bilinmiyor.

“10 KİLO ALDIM, HER ŞEYİ UNUTMAYA BAŞLADIM”

Tülin Şahin, hamile olduğunu duyurduğu ilk günlerde eski eşinden neden bebek sahibi olmadığı yönünde sorularla karşılaşmıştı. Sosyal medya hesabı üzerinden kendisine eleştirenlere ateş püsküren 38 yaşındaki model, “Kimse bilip bilmeden yorum yapmasın” demişti.

Hamile halleri ile Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla “Tülin hamileliği sevdi” yorumlarına sebep olan Şahin, hamileliğinin 7’inci ayını geride bıraktı. Bu süreçte çoğu şeyi unutmaya başladığını belirten ünlü model, sırf bu yüzden evinin anahtarını çoğalttığını ve farklı yerlerde taşıdığını söyledi. Ayrıca Şahin, hamilelik sürecinde 10 kilo aldığını da sözlerine ekledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu