Tuğrul Odabaş’tan Işın Karaca’ya gönderme!

Işın Karaca'nın eski eşi Tuğrul Odabaş, önceki gün gittiği sağlık merkezinde objektiflere yansıdı. Odabaş'a eski eşi Işın Karaca'nın yeni bir aşka yelken açması soruldu...

Takip Et:

3 yıl önce evlenen Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş çifti, kasım ayında tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından Odabaş,Neden boşandığımızı bilmiyorum” açıklamasında bulunmuş ve herkesi şaşırtmıştı. Işın Karaca ise boşandıktan hemen sonra kendisinden 19 yaş küçük müzisyen Can Yapıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladığını duyurmuştu.

Işın Karaca ile ilgili sorular karşısında “Herkes hak ettiği hayatı yaşıyor, yaşayacak da. Biz önümüze bakıyoruz. Bunları konuşmanın hiç anlamı yok. Ben her şeyi çoktan bitirdim” yanıtını veren Tuğrul Odabaş, Işın Karaca‘nın yeni bir ilişkisi olduğu hatırlatılınca ise “Hiç Konuşmak istemiyorum bunları. Susmak iyidir, güzeldir. Konuşmayacağım.” dedi.

Odabaş, sevgiliniz olduğunu konuşuluyor sözlerine karşılık “Sevgili falan olabilir mi? Sevgili kolay bir şey mi? Ben bilmiyorum.” diyerek eski Işın Karaca’ya göndermede bulundu.