Magazin

Tuğçe Tayfur’a eski eş şoku: Çocuğumu alacağım!

Şafak, ‘Travmatik hayat yaşayan ben değilim. Bende satılık evlat yok’ dedi.

Tuğçe Tayfur’un hakkında “Efe babasının evinden hep travma ile dönüyor” iddiasında bulunduğu eski eşi Taner Şafak, sessizliğini bozdu.

Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz ay Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. 2. Sayfa’ya konuk olan çift, özel hayatlarıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Söz Tuğçe Tayfur’un Taner Şafak ile evliliğinden olan oğlu Efe’ye geldi.Tayfur, oğlunun yeni eşine baba dediğinden ve biyolojik babasının evine gittiğinde yaşadığı travmalardan bahsetti. İddiaların hedefindeki baba Taner Şafak sessizliğini telefonla bağlandığı programda bozdu. Şafak ‘Travmatik hayat yaşayan ben değilim. Bende satılık evlat yok’ dedi.


İşte Taner Şafak’ın açıklamaları:

“8 Eylül akşamı aldım oğlumu, 10 Eylül Pazar günü bıraktım. Ondan önce ne zaman gördün Taner, bir hafta önce… Ondan önce ne zaman gördün Taner, ondan da bir hafta önce…

1ay süresince Ayvalık’taydım. Annem-babam en büyük destekçimdir. Bu yaz 2 ay benim yazlığımda kaldı oğlum.

Geçtiğimiz hafta sonu Necla Hanım’a Whatsapp’tan yazmak zorunda kaldım. Necla hanım ‘Doğum günü var, Tuğçe ile bir konuşayım’ şeklinde oldu.

Bu hafta sonu Necla Hanım’a yine ulaşabilirsem oğlumu talep edeceğim.

Travmatik bir hayat yaşayan ben değilim, oğlumun annesidir. Kapının önünde kuru sıkı atılıyormuş. Çarpık ilişkiler yaşayan ben değilim.

Benim hanemde, Aslan gibi bir eşim var. Biz hafta sonlarını çocuklarla aktivite yaparak geçiririz. Benim evimden döndükten sonra evden çıkarılmıyorsa, ilgisiz bir ortama gidiyorsa travmaların sebebi annesidir.

Bu çocuğun yanında veli olarak annesi var.

Bu konuda da çok yeteneklidirler. Bu arkadaş çok zengin, milyoner, trilyonermiş ya…

Ben bu insanları çok iyi tanıyorum. 12 senemi verdim. Bu insanlar 6 yaşında bir çocuğu çok iyi yönlendirirler.

Sayın hanımefendiler dereyi görmeden paçayı sıvamayın. Bulgura giderken pirinçten olmayın. Bir çocuğun adını, soyadını değiştirmek kolay değil…”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu