Tuğçe Tayfur; ‘Ben kimsenin yuvasını yıkmadım!’

Takip Et:
Tuğçe Tayfur; ‘Ben kimsenin yuvasını yıkmadım!’
Tuğçe Tayfur; ‘Ben kimsenin yuvasını yıkmadım!’

Akılda sanatçı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur , 7 yıldır beraber olduğu eşi Taner Şafak’ı geçen sene tek celsede boşamıştı. Tuğçe Tayfur’un evli işadamı Tolga Bayar ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

İşadamının eşi Ebru Bayar , katıldığı programda eşiyle bir meselelerinin olmadığını , bir mesele yokken Tayfur’un araya girdiğini ve yuvasını devirerek onları boşanma safhasına getirdiğini belirtti.
Tolga Bey, avukatına boşanma işlemi için vekalet vermişti ve ‘Bu iş senden evvel bitti’ demişti.

Tolga Bey ile dava açılmadan evvel tanıştım fakat ben kimseyi kimsenin elinden almadım. Fikir ama yalnızca dost olarak ona yardım oldum ve yanında durdum. Tolga Bey’in yalnızca çocuğu için katlandığı bir evlilik ilişkisi vardı. Bu güç bir süreç.
Bunlar palavra. Oğlumu bırakıp başka yerde yaşamam ihtimalsiz. Ancak bir resmi nikah olursa böyle bir şey olası. Tolga’yı tanıdığım ve yaşamında olduğum için hiç pişman değilim.

Tolga Bayar , Tuğçe Tayfur ile el ele bir resmini sosyal medya hesabından paylaşarak ilişkilerini duyurdu. Bayar iki ay evvel katıldığı bir programda Tayfur için ‘Yalnızca dostum olan bir kız.
Eşimle iki aydır hiç fikir. Tuğçe’ye karşı da hiçbir şey sezmiyorum’ demişti. Ebru Bayar ise Tuğçe Tayfur suratından yuvasının böldüğünü ve eşinin kendisine şiddet uyguladığını , sağlık kurumu raporları olduğunu belirtmişti.

Tolga Bayar , Tuğçe Tayfur’un elini yakaladığı görseli sosyal medyada paylaşarak ‘Yakaladığın elin hakkını vermek gerekli bazen’ anekdotunu düştü.

.