Magazin

Tuğçe Özbudak estetik sürecini anlattı!

Adanalı dizisinde canlandırdığı Pınar karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran Tuğçe Özbudak, moda yarışması İste Benim Stilim‘e katıldıktan sonra ortalardan kaybolmuştu. 208 bin takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken Özbudak‘ın yüzündeki değişim gözlerden kaçmamıştı.

Estetikli hali ile sosyal medyada ağır eleştiriler alan Özbudak, 2. Sayfa programına konuk oldu. Oyunculuğa başladığı Adanalı dizisi sürecinden bahseden ünlü isim, “Adanalı dizisinden bu yana 12 sene geçti. Dizi üç sezon sürdü o zaman üniversiteden mezun oldum diziye başladım. Tam genç kızlık dönemimdi. Her şeyim tamamen doğaldı, saçlarım olsun kaynak falan yoktu şimdi biraz var… Sıfır doğal bir kızdım. Ankara’dan İstanbul’a geldim. O zaman masum bir kızdım. ‘Masumluğunu kaybetti’ diyorlar, aslında kaybetmedim, şartlar gereği ve hevesle bir takım estetik operasyonlar yaptırdım. Bunu saklamıyorum ki ben ne yaptırdıysam söylüyorum. Sosyal medya fotoğraflarla biraz da oynuyorum… Eleştirilerin nedeni bu…” dedi.


Tuğçe Özbudak, estetik sürecini ise şu sözlerle anlattı:

“Annem estetik yaptırmamı hiç istemedi, annemden gizli burnumu yaptırdım ilk başlarda anlamadı. Sona işin içine dudak girdi, daha sonra birkaç kez daha dudak dolgusu yaptırınca çok anlaşılmaya başladı. Çünkü zamanla benim gözüm alıştığı için dudağım gözüme hep küçük geliyordu.

Bir ay sonra tekrar doktora gittim, ‘dudağım benim gözüme küçük geliyor’ dedim. Doktor dolgu yapmadı. Burnumda estetik var, dudağımda dolgu, çenemde ve yüzümde de botoks var ama yüzümde kesinlikle bir tane bıçak izi yok. Çeneme üç ayda bir botoks yaptırıyorum.”

 

Başa dön tuşu