Magazin

Tuğçe Özbudak bu kez nişanlısı ile arasındaki yaş farkıyla gündemde!

Adanalı dizisinde canlandırdığı Pınar karakteri ile adını duyuran Tuğçe Özbudak, moda yarışması İste Benim Stilim‘e katıldıktan sonra ortalardan kaybolmuştu. Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla yıllar sonra dikkat çekmeyi başaran Özbudak, yaptırdığı estetiklerle bambaşka biri olmuştu.

Yaptırdığı estetik operasyonlar yüzünden eleştiri oklarının hedefi haline gelen Tuğçe Özbudak,  “Adanalı’nın üzerinden 13 sene geçti, kim eski haliyle aynı ki… Ayrıca estetiklerimi inkar da etmiyorum. Burnumu yaptırdım, dudaklarım dolgu, botoksum var. Yüz nakli muamelesi yapılması çok saçma…”  açıklamasında bulunmuştu. Nişanlısının bu halini çok beğendiğini söyleyen Özbudak, “Eski fotoğraflarım için ‘o zaman nasıl güzel’ diyorlarsa ‘şimdi daha güzelsin’ diyor” şeklinde konuşmuştu.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Melikhan Kasım Kılıçarslan ile nişanlanan 37 yaşındaki oyuncunun nişanlısının 25 yaşında olduğu öğrenildi. Yaş farkının duyulmasının ardından genç nişanlının mesleği merak konusu oldu. Melikhan Kasım Kılıçarslan U21 ve amatör ligler seviyesinde kalecilik yapıyor. Kendisi şu an Etimesgut Belediyespor’da kaleci.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı